Folia ochronna do telefonu ze zdolnością autoregeneracji? Tak, to możliwe!
Uszkodzenia ekranu w telefonie to jedne z najczęstszych usterek w serwisach. Użytkownicy smartfonów zmagają się z uszkodzeniami wyświetlaczy z powodu upadków, uderzeń i zarysowań, gdyż delikatne szkło jest podatne na pęknięcia. Z tego względu ekran telefonu powinien być dodatkowo zabepeiczeony. Do tego celu dobrze sprawdza się nie tylko szkło hartowane, ale i folie ochronne. Szczególnie dobrym wyborem jest folia hydrożelowa, która sama się odtwarza i zapewnia skuteczniejszą ochronę na dłuższy czas. Dowiedz się o niej więcej.
1. Folia na telefon, którą przymocujesz samodzielnie
2. Folia ochronna, która sama się regeneruje
Folia hydrożelowa na ekranie telefonu to skuteczny sposób na zabezpieczenie smartfona przed wieloma uszkodzeniami. Dzięki niej można ograniczyć ryzyko pęknięcia ekranu i zmniejszyć prawdopodobniestwo powstania głębokich rys, które utrudniają korzystanie ze sprzętu. Jeśli chcesz dobrze zabezpieczyć smartfon i jego ekran, sprawdź, jak działa samoregenerująca folia hydrożelowa.
Folia na telefon, którą przymocujesz samodzielnie
W przypadku folii hydrożelowej nie potrzebujesz wsparcia serwisanta do jej założenia. Wystarczy, że przetrzesz ekran telefonu preparatem odtłuszczającym, a następnie przykleisz folię do osuszonego wyświetlacza. Na https://krainagsm.pl/folia-hydrozelowa-3d-wycinana-na-kazdy-model-telefonu zamówisz folię z gotowym zestawem montażowym. Dzięki temu dokładnie dociśniesz ją do powierzchni wyświetlacza i zapobiegniesz powstawaniu pęcherzyków powietrza, które negatywnie wpływają na trwałość foli.
Folia ochronna, która sama się regeneruje
Folia hydrożelowa to rozwiazanie, które stanowi alternatywę dla szkła hartowanego. Szkło ochronne kruszy się podczas upadków i jest podatne na powstawanie pajęczynek, których nie da się w żaden sposób usunąć. Zalety folii ochronnej hydrożelowej rozpoczynają się zatem od możliwości zmniejszenia widoczności rysek, które się na niej pojawiły. Folia ma zdolność samoregeneracji, co oznacza, że drobne zarysowania stopniowo stają się mniej widoczne. Folia odtwarza się, a jej powierzchnia ponownie jest idealnie gładka.
Co więcej, folię hydrożelową można przykleić na zakrzywiony ekran. Jej struktura sprawia, że perfekcyjnie dostosowuje się do kształtu i wielkości wyświetlacza, chroniąc przed stłuczeniem ekranu każdy model telefonu. Hydrożel dodatkowo ogranicza powstawanie nieestetycznych odcisków palców i innych śladów, gdyż ma hydrofobową warstwę. Warstwa ochronna chroni także przed tłuszczem, dlatego telefon jest czysty, a ekran urządzenia nie wymaga częstego przecierania.
źródło: agdrtv24.pl