agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Founde - uczta dla przyjaciół

Founde - uczta dla przyjaciół

MAŁE AGD / Produkty dla gastronomii / 2017-09-20 07:47:00

Ta tradycyjna szwajcarska potrawa zawitała do Polski stosunkowo niedawno i podbija sukcesywnie serca i podniebienia miłośników wykwintnych smaków. Marka Russell Hobbs wprowadziła do oferty urządzenie, które pozwoli w sposób niezawodny zaskoczyć domowników i przyjaciół cudowną ucztą i zabawą podczas wieczoru z fondue.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Głównym składnikiem klasycznego, szwajcarskiego fondue jest sos, który utrzymuje się w stanie płynnym dzięki trzymaniu go w specjalnym naczyniu ustawionym nad palnikiem. Do tej pory ta niezwykła potrawa i swego rodzaju zabawa w jedzenie kojarzyła się przede wszystkim z czekoladą. Niemniej jednak każdy kto chociaż raz był w Szwajcarii lub w krajach ościennych dobrze wie, że istnieje drugi odpowiednik potrawy, bardziej wykwintny i smaczniejszy.  Wytrawne fondue serowe, bo o nim tu mowa, ma tylu samych zwolenników, co jego słodsza konkurencja.  Aromatyczne sery przeróżnych gatunków połączone w jeden gęsty sos, świeża bagietka oraz lampka białego wytrawnego wina to składniki, bez których nie obejdzie się prawdziwe fondue szwajcarskie.

Aby wyjść naprzeciw sympatykom tej potrawy, marka Russel Hobbs stworzyła swój własny wszechstronny zestaw do fondue. Łatwość w obsłudze oraz duża pojemność (2 litry) i 6 widelców zapewniają, że nie zabraknie smacznej potrawy dla żadnego gościa. Nieprzerwane zasilanie powoduje, iż nie musimy martwić się, że zgasną świeczki lub gaz. Pojemnik nagrzewa się szybciej, a temperatura fondue będzie w każdym miejscu taka sama. To nie tylko pyszna, ale także bezproblemowa przyjemność oraz doskonała zabawa.

Fondue nawiązuje do wspaniałej szwajcarskiej tradycji wspólnego jedzenia z jednej misy. Biorąc pod uwagę nadchodzącą jesień i wieczory spędzane w domu będzie to gwóźdź programu na każdej imprezie. I cudowny pretekst, by spotkać się z rodziną i znajomymi na wspólnym ucztowaniu.

  • Cena rynkowa: 155zł

źródło: russell hobbs/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe