agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Franke - nowy okap wyspowy Mythos T-Shelf w stylu industrialnym

Franke - nowy okap wyspowy Mythos T-Shelf w stylu industrialnym

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2023-04-14 13:37:32

W nowoczesnej kuchni okap otwiera znacznie więcej możliwości, niż tylko pochłanianie zapachów i wilgoci. Warto pomyśleć o nim jak o małej architekturze. Funkcjonalnej, wielowymiarowej i szykownej. Wszystkie te cechy ma okap wyspowy Mythos T-Shelf firmy Franke.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Wyspa kuchenna jest dzisiaj popularnym sposobem poszerzania przestrzeni do gotowania. Staje się ona miejscem gromadzącym rodzinę, przyjaciół, zachęcającym do wspólnych aktywności. Jej funkcjonalność i estetyka są o tyle istotne, że wyspa znajduje się zawsze w miejscu centralnym, reprezentacyjnym. Z tą myślą firma Franke zaprojektowała okap, który tworzy wraz z nią zmysłową i wyrafinowaną scenerię.

Nowoczesny design

Matowo czarne wykończenie, 180 cm długości, półki z przydymionego szkła z udźwigiem do 5 kg oraz możliwość korzystania z każdej strony. Połączenie funkcjonalności i piękna z liniami charakterystycznymi dla popularnego stylu industrialnego. Okap Mythos T-Shelf to idealne dopełnienie nowoczesnej, eleganckiej wyspy kuchennej. Designerskie urządzenie klasy premium szwajcarskiej marki Franke. Wyróżnia go symetria, przemyślana linia i architektoniczna logika, która podpowiada, jak maksymalnie wykorzystać jego funkcjonalność.

Efektywna technologia

Okap ma swoje określone, podstawowe zadania. Mythos T-Shelf znakomicie sobie z nimi radzi. Przede wszystkim może funkcjonować w dwóch opcjach do wyboru: jako pochłaniacz (z recyrkulacją) lub wyciąg podłączony do kanału wentylacyjnego. Oba są przy tym równie i nieprzeciętnie wydajne (do 750 m3/h) w procesie oczyszczania powietrza, uwalniania kuchni od niechcianych zapachów i oparów. Co ważne, okapy wyposażone są w technologię redukcji gołości Sound Pro, zapewniającą cichą pracę. Poziom hałasu jest naprawdę minimalny i nie przeszkadza w rozmowach podczas wspólnego gotowania czy słuchania muzyki.

Wszechstronna funkcjonalność

Mythos T-Shelf oferuje również, oprócz swojej wyjątkowej wydajności, przyjazne i budujące miłą atmosferę źródło światła. Stanowią je dwa pasy LED z funkcją inteligentnego ściemniania, pozwalającą ustawiać natężenie pod kątem wykonywanych czynności lub do zbudowania odpowiedniej atmosfery. Ogromną zaletą okapu jest również możliwość korzystania z niego ze wszystkich stron, bo to przy okazji funkcjonalna przestrzeń służąca przechowywaniu wszystkiego tego, co chcemy mieć pod ręką. Na półkach możemy również eksponować ziła w doniczkach czy też rozmaite ozdoby i dekoracje. Okap zapewnia więc pełną personalizację przestrzeni nad wyspą, która tym samym staje się jej estetyczną kropką nad i.

Tak komentuje powstanie nowego okapu Katarzyna Niezabitowska-Baj, PR & Event Manager Franke Polska: „Zapewnianie konsumentom doświadczenia klasy premium jest naszą codziennością, dlatego nowy okap wyspowy Mythos T-Shelf buduje swoją wartość wielowymiarowo. To wydajne, a zarazem piękne rozwiązanie dla nowoczesnego domu. Stworzyliśmy projekt, w którym wyrafinowanie i funkcjonalność łączą się w harmonijną całość, tak oczekiwaną dzisiaj w kuchni”

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe