agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Full Induction - przyszłość gotowania!
Naczynia Florina Bono Full Induction

Full Induction - przyszłość gotowania!

DUŻE AGD / Akcesoria AGD / 2020-01-17 16:18:51

Technologia Full Induction to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy gotują na płytach indukcyjnych. Dno o indukcji pełnopowierzchniowej, sprawia, że naczynia nagrzewają się niemal trzy razy szybciej niż te o punktowej indukcji. To gotowanie ekspresowe, bez ograniczeń i w pełni smaku!

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Kuchenki indukcyjne nie bez powodu cieszą się tak dużą popularnością. Ten rodzaj płyt grzejnych wyróżnia wiele atutów - ważnych zwłaszcza dla osób, które dużo i często gotują. Przede wszystkim, płyty indukcyjne są wydajne i energooszczędne – grzeją wyłącznie, gdy mają styczność z odpowiednią powłoką (ferromagnetyczną). Niewątpliwą zaletą jest również bezpieczeństwo – nagrzewane jest bowiem tylko dno garnka czy patelni, a płyta w styczności ze skórą pozostaje zimna. Kuchenki indukcyjne są również wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości – nie mają trudnych do oczyszczenia zakamarków, ich powierzchnia jest bowiem całkowicie gładka.

Do użytkowania kuchni indukcyjnej niezbędne są odpowiednie naczynia. Teraz w dostępnym asortymencie pojawiła się innowacyjna propozycja garnków i patelni Florina Bono. Spośród innych oferowanych na rynku, wyróżnia je dno o indukcji pełnopowierzchniowej – opracowane w technologii Full Induction i umożliwiające bezpośrednią dystrybucję ciepła. Daje ono możliwość używania naczyń o różnych średnicach na dowolnym palniku (od najmniejszego do największego). Naczynia nagrzewają się trzy razy szybciej niż garnki i patelnie o indukcji punktowej. Dzięki temu rozwiązaniu, w pełni wykorzystują moc kuchenki, przez co minimalizuje się czas gotowania, a co za tym idzie – koszt zużytej energii.

Naczynia Florina Bono posiadają również nieprzywierającą powłokę MARBLE, która zapobiega przywieraniu potraw i umożliwia smażenie w minimalnej ilości tłuszczu. Uchwyty Soft Touch są pokryte powłoką antypoślizgową, która nie nagrzewa się podczas użytkowania. Garnki i patelnie Florina Bono są wykonane z wysokiej jakości aluminium, które świetnie przewodzi ciepło i jest odporne na działanie rdzy. Korpus naczyń jest bardzo solidny – odpowiednia grubość ścianek zapobiega odkształcaniu się naczynia, nawet przy częstym użytkowaniu.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe