agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
GALAXY Tab plus samochodowe gadżety

GALAXY Tab plus samochodowe gadżety

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Tablety / 2011-03-04 15:37:10

Firma Samsung wprowadza na rynek GALAXY Tab z zestawem akcesoriów. Nowy pakiet zawiera tablet GALAXY Tab, klawiaturę ze stacją dokującą oraz akcesoria samochodowe, dzięki którym zmotoryzowani użytkownicy będą mogli wygodnie korzystać z urządzenia podczas jazdy i łatwo odnajdą drogę do celu.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Szybkie tempo życia oraz konieczność pozostawania w ciągłym kontakcie niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy, zainspirowały firmę Samsung do stworzenia nowego, funkcjonalnego zestawu. Jego głównym elementem jest Samsung GALAXY Tab - poręczny i wielozadaniowy tablet z 7-calowym wyświetlaczem, łączący w sobie funkcje telefonu komórkowego, netbooka oraz odtwarzacza multimediów. Z powodzeniem można na nim oglądać filmy, słuchać muzyki, sufrować po internecie, a nawet czytać książki. Samsung GALAXY Tab dzięki aplikacji Social Hub umożliwia szybką i łatwą komunikację. Jest wygodnym narzędziem integrującym m.in. kontakty, wiadomości, pocztę elektroniczną oraz wpisy do kalendarza, co sprawia, że biznesowi użytkownicy pozostaną na bieżąco z zawodowymi obowiązkami mimo konieczności przebywania poza biurem.

Akcesoria

W zestawie obok samego tabletu, znajduje się także pełnowymiarowa klawiatura (przydatna szczególnie przy pisaniu dłuższych tekstów czy w pracy przy biurku) oraz specjalny uchwyt samochodowy i ładowarka umożliwiające doładowanie baterii tabletu nawet podczas jazdy autem. Ponadto Samsung zatroszczył się o wygodę podróżowania użytkowników GALAXY Tab, dołączając do zestawu roczną licencję na oprogramowanie do nawigacji NaviExpert. Pozwoli ono na szybkie i bezpieczne przemieszczanie się oraz zaoszczędzenie czasu i energii często traconych na oczekiwanie w korkach lub błądzenie po nieznanych trasach. Wszystkie wskazówki dotyczące przebiegu drogi są przekazywane za pomocą komunikatów graficznych i głosowych w sposób umożliwiający skoncentrowanie się na drodze. Dodatkowo NaviExpert wyposażony jest w funkcję autoaktualizacji, kalendarz wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz repertuar kin.

GALAXY Tab z zestawem akcesoriów jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 2199 zł.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe