agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Gaming wychodzi na ulice. Nowości w serii Razer Barracuda

Gaming wychodzi na ulice. Nowości w serii Razer Barracuda

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Głośniki, słuchawki i mikrofony / 2022-06-02 11:19:07

Razer, globalny lider wśród lifestyle’owych marek dla graczy, zaprezentował dziś nowe zestawy słuchawkowe Barracuda i Barracuda Pro oraz odświeżoną wersję Barracuda X. Nowa rodzina gamingowych zestawów słuchawkowych o ‘ulicznej’ stylistyce została wyposażona w najnowocześniejsze technologie zapewniające graczom najczystszy dźwięk – zarówno podczas rozgrywki w domowym zaciszu, jak i poza domem.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Dzięki obecności hybrydowej technologii aktywnej redukcji szumów (ANC), słuchawki Barracuda Pro zapewniają użytkownikowi niezakłócone wrażenia dźwiękowe w każdym otoczeniu, sprawdzając się idealnie podczas intensywnej rozgrywki wymagającej maksymalnego skupienia. Rozwiązanie to doceni także każdy, kto chętnie słucha muzyki poza domem i jednocześnie oczekuje skutecznej izolacji od dźwięków otoczenia.

Dzięki funkcji SmartSwitch Dual Wireless, zestaw Barracuda Pro może być podłączony do dwóch urządzeń jednocześnie, dając użytkownikowi możliwość płynnego przełączania się między nimi w razie potrzeby. Dzięki temu użytkownik może korzystać ze słuchawek podczas gry na komputerze, a w razie nadchodzącego połączenia telefonicznego przełączyć się do trybu rozmów jednym naciśnięciem przycisku – bez konieczności rozłączania i parowania urządzeń ze sobą od nowa. Wszystkie modele Barracuda obsługują łączność bezprzewodową w standardzie Razer HyperSpeed Wireless (2,4 GHz) oraz Bluetooth 5.2, zapewniając płynną rozgrywkę i wygodę korzystania z funkcji Bluetooth.

            

„Barracuda Pro to hybrydowy zestaw słuchawkowy, który sprawdzi się w każdych warunkach” – powiedział Chris Mitchell, szef działu PC Gaming w Razer. „Bez względu na to, czy szukasz solidnego gamingowego zestawu słuchawkowego do domu, czy porządnych słuchawek do słuchania ulubionej muzyki poza domem, Barracuda Pro sprawdzi się na każdym froncie. Ten zestaw to rozwiązanie klasy premium, które stanowi idealne połączenie nowoczesnego designu i wysokiej klasy podzespołów, co przekłada się na świetną jakość dźwięku podaną w atrakcyjnej formie".

Komunikacja z zespołem w czasie intensywnej rozgrywki? Nie ma problemu. Telefon do przyjaciela? Albo kogoś z rodziny? Nie ma sprawy. Zestaw słuchawkowy Barracuda Pro to krystalicznie czysty dźwięk w każdej sytuacji, a to dzięki zastosowaniu dwóch zintegrowanych mikrofonów z funkcją redukcją szumów, które zostały precyzyjnie skonfigurowane tak, by zbierać dźwięk w jak najlepszej jakości, bez zniekształceń. Mamy tu również trzy poziomy aktywnej redukcji szumów. Można przełączać się miedzy nimi z poziomu powiązanej aplikacji Razer Audio App.

Nowe 50-milimetrowe przetworniki Razer TriForce wykonane z biocelulozy sprawiają, że słuchawki Barracuda Pro zapewniają dźwięk o wyjątkowo bogatym i naturalnym brzmieniu. Aby dźwięk był jeszcze czystszy i klarowniejszy, zestaw słuchawkowy wyposażono we własny wbudowany wzmacniacz – światowej klasy THX Achromatic Audio Amplifier (THX AAATM), który zapewnia ultraniski poziom zniekształceń, lepszy stosunek sygnału do szumu, większy zakres dynamiki, lepszą moc wyjściową oraz więcej przestrzeni na detale w dźwięku, co z pewnością docenią miłośnicy muzyki. Znajdziemy tu też technologię THX® Spatial Audio, która zapewnia doskonałą akustykę w grach, co przekłada się na jeszcze bardziej realistyczną i wciągającą rozgrywkę, a także bardziej przestrzenny dźwięk podczas słuchania muzyki i oglądania filmów. 

Hybrydowy zestaw słuchawkowy o wyjątkowo wysokiej jakości dźwięku

Kolejną ogłoszoną dziś nowością jest zestaw Razer Barracuda. Słuchawki wyposażone są w 50-milimetrowe przetworniki TriForce Titanium i zastosowano w nich technologię THX Spatial Audio, dzięki czemu zapewniają wyrazisty i klarowny dźwięk, który sprawi, że każdy film i każda gra nabierze życia. Pałąk i wkładki nauszników wyściełane są pianką FlowKnit z funkcją pamięci, dzięki czemu zestaw nosi się bardzo wygodnie nawet przez dłuży czas. Niewątpliwą zaletą jest też rozmieszczenie elementów sterowania i wyboru różnych funkcji w łatwo dostępnych miejscach.

            

Zestaw Barracuda obsługuje łączność w standardzie Razer SmartSwitch Dual Wireless i wyposażony został w zintegrowany mikrofon w technologii Beamforming z redukcją szumów, dzięki czemu użytkownicy otrzymują wszechstronne, bezprzewodowe rozwiązanie, kompatybilne z wieloma urządzeniami i zapewniające do 40 godzin pracy na jednym ładowaniu baterii. Dostępne jest również złącze analogowe 3,5 mm, dzięki któremu z zestawu można korzystać w połączeniu z urządzeniami nieco starszej daty.

Rozwiązanie idealne do codziennego użytku

Rodzinę nowych produktów Barracuda uzupełnia odświeżona wersja modelu Barracuda X. Technologia Razer SmartSwitch Dual Wireless zapewnia obsługę standardu Bluetooth, natomiast czas pracy na baterii został zwiększony ponad dwukrotnie i wynosi obecnie do 50 godzin pracy na jednym ładowaniu.

            

Dzięki odłączanemu mikrofonowi kardioidalnemu HyperClear, 40-milimetrowym przetwornikom Razer Triforce i obsłudze dźwięku przestrzennego 7.1, Barracuda X jest idealnym, lekkim, wszechstronnym zestawem słuchawkowym do gier wieloplatformowych.

Modele Barracuda Pro, Barracuda i Barracuda X stanowią rozszerzenie popularnej serii bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Razer, w których zastosowano najnowsze technologie, takie jak SmartSwitch i THX AAA™, aby zapewnić ich użytkownikom niezapomniane wrażenia dźwiękowe. Barracuda od Razera to seria zestawów słuchawkowych, których użytkownicy mogą cieszyć się muzyką i brać aktywny udział w rozgrywce komputerowej, podczas gdy ich słuchawki pozostają podłączone do wielu urządzeń jednocześnie. To szeroka gama rozwiązań zaprojektowanych z myślą o tych, którzy nie lubią rozstawać się z tym, co liczy się dla nich najbardziej – choćby z ulubioną muzyką.

RAZER BARRACUDA PRO – PODSTAWOWE INFORMACJE

 • Razer SmartSwitch Dual Wireless (2,4 GHz i BT)
 • Hybrydowa technologia aktywnej redukcji szumów (ANC)
 • przetworniki Razer TriForce 50 mm wykonane z biocelulozy
 • THX Achromatic Audio Amplifier (THX AAA™)
 • THX Spatial Audio
 • Dwa zintegrowane mikrofony z redukcją szumów
 • Miękkie nauszniki ze sztucznej skóry z funkcją pamięci
 • Waga: 340g
 • Żywotność baterii: 40 godzin.
 • Ładowanie przez USB-C

RAZER BARRACUDA – PODSTAWOWE INFORMACJE

 • Razer SmartSwitch Dual Wireless (2,4 GHz i BT) + analog 3,5 mm.
 • przetworniki Razer TriForce Titanium 50 mm
 • THX Spatial Audio
 • Dwa zintegrowane mikrofony z redukcją szumów
 • Nauszniki z pianki FlowKnit z funkcją pamięci
 • Waga: 300g
 • Żywotność baterii: 40 godzin.
 • Ładowanie przez USB-C

RAZER BARRACUDA X – PODSTAWOWE INFORMACJE

 • Razer SmartSwitch Dual Wireless (2,4 GHz i BT) + analog 3,5 mm.
 • przetworniki Razer TriForce 40 mm
 • Dźwięk przestrzenny 7.1
 • Odłączany mikrofon kardioidalny Razer HyperClear
 • Nauszniki z pianki FlowKnit z funkcją pamięci
 • Waga: 250g
 • Żywotność baterii: 50 godzin.
 • Ładowanie przez USB-C

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Barracuda Pro  sugerowana cena detaliczna producenta (MSRP):  289,99 EUR Razer.com i autoryzowane punkty sprzedaży sprzedawcy – 31. maja 2022 r.

Barracuda sugerowana cena detaliczna producenta (MSRP): 189,99 EUR Razer.com i autoryzowane punkty sprzedaży sprzedawcy – 31. maja 2022 r.

Barracuda X sugerowana cena detaliczna producenta (MSRP): 119,99 USD / 99,99 EUR Razer.com i autoryzowane punkty sprzedaży sprzedawcy – 31. maja 2022 r

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe