agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Garmin dla wędkarzy
Garmin echoMAP 70s

Garmin dla wędkarzy

GPS / 2013-02-04 13:02:00

Łowienie ryb jest jeszcze prostsze dzięki nowym modelom Garmin echoMAP™ 50s oraz 70s. Garmin, globalny lider w dostarczaniu rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, prezentuje echoMAP 50s oraz 70s - najnowsze połączenie echosondy wędkarskiej z zaawansowanym ploterem nawigacyjnym.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

[[[zdjecie,9646,prawa]]]„Dzięki połączeniu tak wielu przydatnych wędkarzom funkcjonalności w jednym urządzeniu, echoMAP 50s oraz 70s to naprawdę wyjątkowe propozycje na rynku”, mówi Jakub Szałamacha, Marketing Manager, Garmin Polska. „Bardzo szybkie określanie i aktualizowanie pozycji w połączeniu z przetwornikiem doskonale sprawdzającym się w głębokich i płytkich zbiornikach wodnych sprawiają, że urządzenia te są idealnym rozwiązaniem do wszelkiego typu łodzi wędkarskich.”

Garmin echoMAP 50s łączy ploter z 5-calowym wyświetlaczem VGA oraz zaawansowaną echosondę z technologią HD-ID, natomiast echoMAP 70s to połączenie echosondy oraz plotera wyposażonego w 7-calowy ekran dotykowy WVGA z funkcją wielodotyku. W zestawie z oboma modelami znajduje się dwukierunkowy przetwornik transmitujący sygnał w paśmie 77/200 kHz. Dzięki wyraźnemu wyróżnianiu celów oraz dobrej czytelności ekranu w dzień i w nocy, wędkarze mogą skupić się na łapaniu ryb zamiast domyślać się ich położenia na ekranie.

[[[zdjecie,9647,lewa]]]Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS/GLONASS (częstotliwość próbkowania 10Hz), echoMAP 50s oraz 70s mogą odświeżać pozycję oraz kierunek poruszania się do 10 razy na sekundę. Umożliwia to płynne wyświetlanie aktualnego położenia i zapewnia wyraźnie większą precyzję podczas nawigacji i zaznaczania punktów szczególnych (waypointów).

W połączeniu z nowym odbiornikiem GPS, echoMAP 50s i 70s mogą także rejestrować dane z sonaru. Dzięki tej funkcji możliwe jest skoordynowanie w czasie sygnału z sonaru z pozycją jednostki, a każdy z 5000 zdefiniowanych przez użytkownika punktów szczególnych jest precyzyjnie i bezbłędnie zapamiętany. Garmin echoMAP jest niezbędnym narzędziem dla każdego wędkarza, który chce odkrywać i dokładnie oznaczać najlepsze łowiska.

Urządzenia oferują również bezprzewodową łączność Wi-Fi oraz Bluetooth™, co pozwoli wędkarzom na wygodną komunikację z przyszłymi wędkarskimi i żeglarskimi aplikacjami Garmin.

[[[zdjecie,9648,prawa]]]Doskonałym uzupełnieniem modelu 50s jest nowy przenośny zestaw echo portable. Elastyczna torba ze sztywnym stelażem pozwala na komfortowe i bezpieczne przenoszenie dowolnych 5-calowych modeli echosond wędkarskich Garmin. Zestaw echo portable zapewnia również wygodny system układania kabli oraz wydzielone miejsce na przetwornik i baterię. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie elementy potrzebne do wędkowania są schowane w jednym miejscu, a ich transport jest prosty i nie zabiera dużo czasu.

Modele Garmin echoMAP 50s oraz 70s są już dostępne w sprzedaży.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe