agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Garmin® Camper 660 LMT-D  Kamper to styl życia

Garmin® Camper 660 LMT-D Kamper to styl życia

GPS / 2015-06-30 14:44:00

Nawigację satelitarną Garmin Camper 660 LMT-D stworzono z myślą o kierowcach samochodów kempingowych. Wyposażona została w czytelny 6-calowy wyświetlacz i pakiet przydatnych funkcji. Planuje trasy z uwzględnieniem takich parametrów jak wysokość i ciężar kampera oraz przyczepy kempingowej.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy zawierają ostrzeżenia dotyczące m.in. wysokości mostów, ograniczeń ciężaru oraz ostrych zakrętów. Nawigacja Camper 660 LMT-D posiada obszerny katalog ponad 9000 kempingów (ACSI) zlokalizowanych na terenie Europy wraz ze szczegółowymi informacjami o cenach oraz godzinach otwarcia. Umożliwia to łatwe wyszukiwanie miejsc na podstawie preferencji, takich jak bieżąca woda czy dostęp do Internetu.

Bezpieczeństwo i komfort jazdy

Bezpieczeństwo i wygoda odgrywają ważną rolę w zestawie oferowanych funkcji. Nowy profil wysokości wyświetla informacje o stopniu nachylenia terenu, ułatwiając kierowcy zachowanie niezbędnej ostrożności. Nawigacją można sterować za pomocą komunikatów głosowych. Camper 660 LMT-D łączy się przez Bluetooth® z telefonem i pełni funkcję zestawu głośnomówiącego2. Jazdę znacznie ułatwiają wypowiadane wskazówki Garmin Real Directions™. Prowadzą niczym znajomy wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne i sygnalizację świetlną. Ręce można trzymać bezpiecznie na kierownicy.

Jeszcze łatwiejsza nawigacja

Funkcja Easy Route Shaping pozwala użytkownikom kamperów i przyczep kempingowych w łatwy sposób zmieniać swoją trasę tak, aby przebiegała ona przez preferowane drogi lub miasta. Natomiast Up Ahead wyświetla obok mapy informacje o różnych pobliskich miejscach, takich jak stacje benzynowe, parkingi i kempingi. PhotoReal Junction View ukazuje realistyczny obraz zjazdu, z zachowaniem szczegółów i kolorów, a Bird's Eye zapewnia szczegółowy widok skrzyżowań z góry. Funkcja aktywnego asystenta pasa ruchu (Active Lane Guidance) wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, wykorzystując komunikaty głosowe oraz strzałki o wyrazistych kolorach.

Najświeższe komunikaty

Smartphone Link3, to bezpłatna aplikacja mobilna, która łączy urządzenie Camper 660 LMT-D z telefonem iPhone® lub smartfonem z systemem Android™. Aplikacja zapewnia dostęp do usług Garmin Live, czyli przydatnych, otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji, np. o pogodzie czy ruchu drogowym, dostępnych bezpłatnie i w ramach subskrypcji. Korzystając z aplikacji Smartphone Link możesz również zalogować się w usłudze Foursquare® i uzyskać dostęp do pełnych informacji zawierających komentarze, ceny, godziny otwarcia popularnych punktów, takich jak restauracje i sklepy.

[[[zdjecie,18008,duze]]]

Dostarczana ze szczegółowymi mapami Europy, bezterminową darmową subskrypcją komunikatów drogowych4 i aktualizacjami map5, nawigacja Camper 660 LMT-D zaspokaja wyjątkowe wymagania klientów, dla których kamper to styl życia. Nawigacja Camper 660 LMT-D jest kompatybilna z bezprzewodową kamerą cofania Garmin BC 30.

źrodło: garmin/agdrtv24.pl

 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe