agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Gdy chłopcy stają się duzi – pomysły na prezent dla Chłopaka od marki Braun

Gdy chłopcy stają się duzi – pomysły na prezent dla Chłopaka od marki Braun

ZDROWIE I URODA / Golarki męskie / 2021-09-23 14:43:24

W każdym z nas jest trochę z chłopca – nawet gdy metryka mówi, że czasy te wydają się być bardzo odległe, a twarz zdobi zarost. Warto pielęgnować w sobie nie tylko tę cechę, ale i to, co składa się na nasz wizerunek. Braun już od 100 lat dba o mężczyzn
i chłopaków na całym świecie. Marka dobrze rozumie ich potrzeby i pomaga być najlepszą wersją siebie. W szerokim portfolio znajdą coś dla siebie zarówno osoby będące zwolennikami gładkiej skóry, jak i brodacze. To świetny pomysł na prezent dla każdego Chłopaka – i tego dużego, i tego małego.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Nasza pierwsza propozycja przypadnie do gustu miłośnikom gadżetów i nie tylko. Rewolucyjny Braun Series 7 to model golarki z w pełni elastyczną głowicą 360° Flex. Dostosowuje się ona do konturów twarzy i szyi. Dzięki temu zapewnia stały kontakt ze skórą wraz z poczuciem najwyższego komfortu. To gadżet, który usprawni codzienność i oszczędzi czas każdego mężczyzny. Co więcej, z pomocą  Braun Series 7 nie tylko możemy  ogolić się na gładko. Urządzenie pomoże zadbać także o dłuższy zarost dzięki dostępnym nasadkom EasyClick, które przemienią golarkę np. w trymer.

Cena sugerowana: od 679 zł*

 

Kolejna propozycja to niezawodny zestaw do pielęgnacji twarzy i ciała – 9w1, czyli Braun MGK 7. Wysoki komfort użytkowania zapewniają niezawodne i wytrzymałe metalowe ostrza – wszystko to bez uczucia ciągnięcia i szarpania. To rozwiązanie idealne dla każdego Chłopaka, który ceni sobie możliwość wyboru, gdyż urządzenie oferuje aż 13 ustawień długości przycinania od 0,5 do 21 mm. Dzięki temu, jego zarost będzie mógł wyglądać jak tylko zechce, nie martwiąc się o ładowanie dzięki wytrzymałej baterii.

Cena sugerowana: 499 zł*

 

Ostatnia propozycja to opcja, która zapewnia mnóstwo możliwości. Sprosta wymaganiom  najbardziej wymagającego Chłopaka. Trymer Braun BT 7240 pozwala na aż 39 różnych ustawień długości przycinania zarostu w odstępach co 0,5 mm. Wszystko to dzięki wbudowanemu pokrętłu z podziałką, pozwalającą na precyzyjną stylizację zarostu. Po zaledwie 1 godzinie ładowania, urządzenie może pracować 100 minut. Co więcej, specjalny mechanizm AutoSensing analizuje zarost i dostosowuje moc trymera do gęstości zarostu, tak aby przycinanie było bezproblemowe, nawet podczas cięcia grubych
i splątanych włosów.

Cena sugerowana: 369 zł*

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe