agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Genialne rozwiązanie w kolorze Rose Gold

Genialne rozwiązanie w kolorze Rose Gold

ZDROWIE I URODA / Szczoteczki elektryczne i akcesoria / 2017-10-12 12:58:00

Uśmiech to jeden z najważniejszych elementów naszego wyglądu. Aby był piękny, musi być jednak zdrowy. Niestety, wyniki badań są alarmujące - aż 90% osób cierpi na jedną z chorób jamy ustnej. Do problemów tych prowadzą pospolite błędy w technice szczotkowania. Aby je zniwelować, Oral-B stworzyło najnowocześniejsze urządzenie z innowacyjną technologią, które poprawia nasze złe nawyki w pielęgnacji zębów i jamy ustnej. Mowa o Oral-B Genius, inteligentnej szczoteczce zintegrowanej z aplikacją, która teraz występuje w nowym kolorze Rose Gold.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Choć czynność mycia zębów to zajęcie, które wykonujemy dwa razy dziennie, to nie wszyscy wiedzą jak prawidłowo zadbać o zdrowy uśmiech. Błędów, jakich popełniamy jest wiele - dotyczą one m.in. siły nacisku szczoteczki czy czasu szczotkowania. Odpowiedzią na te problemy jest Oral-B Genius Rose Gold - inteligentny system, który pozwala użytkownikom zadbać o zdrowie jamy ustnej w najbardziej zaawansowany i efektywny sposób.

Błędna technika czy zbyt krótki czas szczotkowania zębów sprzyjają m.in. rozwojowi bakterii i próchnicy. Powodują także zapalenie dziąseł czy choroby przyzębia prowadzące nawet do utraty zębów. Skutecznym, polecanym przez dentystów sposobem zapobiegania takim problemom jest stosowanie zaawansowanej technologicznie szczoteczki elektrycznej z okrągłą główką wykonującą 3 rodzaje ruchów: pulsacyjne, które rozbijają płytkę nazębną oraz oscylacyjno-rotacyjne, które ją usuwają. Rozwiązanie to, zwane technologią 3D,  pozwala usunąć do 100% więcej płytki nazębnej niż w przypadku szczoteczki manualnej, będąc jednocześnie bezpiecznym dla dziąseł - wyjaśnia prof. Ewa Iwanicka-Grzegorek, adiunkt Katedry Stomatologii Zachowawczej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Profesjonalista zawsze pod ręką

Każdy z nas powinien regularnie odwiedzać lekarza stomatologa, który profesjonalnie dba o zdrowie naszych zębów. Jednak przez większość czasu jama ustna jest pozostawiona naszej indywidualnej opiece. Nie ulega wątpliwości, że powinna być ona na jak najwyższym poziomie oraz podlegać stałemu nadzorowi. Szczoteczka Oral-B Genius Rose Gold posiada przełomową technologię wykrywania położenia, która łączy w sobie funkcję analizowania ruchu oraz rozpoznawanie obrazu za pomocą kamery smartfona. Rozwiązanie to umożliwia rejestrowanie szczotkowanych obszarów i nie pozwala nam ominąć żadnego z nich, co bezpośrednio przekłada się na zdrowie naszej jamy ustnej. To tak, jakbyśmy mieli u swojego boku eksperta, który nadzoruje nasze poczynania i na bieżąco udziela odpowiednich rad. Taka szczoteczka to idealny pomysł na piękny i praktyczny prezent, dla nas i całej rodziny. ­- mówi dr Beata Golan, Dyrektor ds. Naukowych Instytutu Blend-a-med Oral-B.

Po prostu Genius

  • Szczoteczka Oral-B Genius swoją nazwę zawdzięcza zastosowaniu w niej najlepszych w swojej klasie cech, które podnoszą jakość codziennej pielęgnacji jamy ustnej i zwiększają wygodę użytkowania wyznaczając zupełnie nowy wymiar tego codziennego zajęcia:
  • Możliwość połączenia poprzez Bluetooth szczoteczki z dedykowaną aplikacją Oral-B pomaga w utrzymaniu dyscypliny i monitorowaniu postępów w codziennej higienie jamy ustnej. Wymagany czas 2 minut szczotkowania mija nam dzięki niej bardzo szybko, aplikacja bowiem dostarcza nam m.in. codzienną porcję newsów!
  • Aby zoptymalizować korzyści płynące z technologii wykrywania położenia, w zestawie Oral-B Genius Rose Gold znajdziemy uchwyt na smartfona, który pozwala na zamocowanie telefonu np. na powierzchni lustra.
  • Funkcja SmartRing pozwala na jeszcze większy stopień personalizacji urządzenia. Obejmuje 12 różnokolorowych światełek LED, których barwę możemy dowolnie zmieniać według własnych preferencji.

Badania pokazują, że wielu z nas szczotkuje zęby krócej niż 1 minutę! Odpowiedzią na ten problem jest zastosowany w szczoteczce Genius Rose Gold profesjonalny Timer, który pilnuje właściwego czasu szczotkowania każdej z ćwiartek jamy ustnej. Dzięki temu połączonemu z aplikacją rozwiązaniu, średni czas szczotkowania użytkownika szczoteczki wzrasta do 2 minut i 27 sekund.

W przypadku stosowania szczoteczek manualnych, wywierana przez nas siła nacisku bywa nawet dwukrotnie wyższa niż zalecana. Dlatego właśnie technologia potrójnej kontroli siły nacisku Oral-B chroni dziąsła przed zbyt mocnym szczotkowaniem poprzez zmianę koloru SmartRing na czerwony, zmniejszenie prędkości głowicy i zatrzymanie pulsacji.

Aby z łatwością oferować nam wszystkie powyższe funkcjonalności, Oral-B Genius Rose Gold wyposażona jest w ulepszoną baterię litową, która pozwala na korzystanie z urządzenia do 12 dni między kolejnymi ładowaniami.

Rozwiązania dla każdego

Szczoteczka Oral-B Genius Rose Gold to wybór na lata - urządzenie dopasowuje się do indywidualnie zmieniających się z czasem potrzeb i wyzwań w higienie jamy ustnej. Jednym ze sprzyjających temu rozwiązań jest możliwość wymiany główki. Dostępne końcówki służą różnym celom, np.:  Crossaction dociera do trudno dostępnych miejsc, nowa Sensi Ultrathin pomaga chronić dziąsła, a 3D White pozwala na uzyskanie jeszcze bielszego uśmiechu. Znaczenie ma jednak nie tylko rodzaj, ale też kształt główki. Dopasowana do zębów okrągła końcówka wzorowana jest na profesjonalnym sprzęcie dentystycznym i najlepiej radzi sobie z dokładnym czyszczeniem przestrzeni międzyzębowych. 6 trybów czyszczenia to kolejna z funkcjonalności urządzenia, która służy dopasowaniu do naszych spersonalizowanych wymagań. Wśród nich wymienić można tryby: czyszczenia codziennego, dokładnego czyszczenia, wybielania, pielęgnacji dziąseł, delikatny czy tryb czyszczenia języka.

Piękno tkwi w detalach

Do szczoteczki Oral-B Genius Rose Gold dołączana jest elegancka podróżna ładowarka w formie etui. Dzięki temu, kolejnemu inteligentnemu rozwiązaniu, możemy naładować zarówno szczoteczkę jak i smartfona (etui zawiera gniazdo USB) - nie musimy już zabierać w podróż kilku ładowarek.

Połączenie barw różu i połyskującego złota w  najlepszej szczoteczce elektrycznej Oral-B Genius sprawiło, że najinteligentniejsza szczoteczka stała się także najpiękniejszą.  Urządzenie nie tylko zadba  o zdrowie jamy ustnej, ale ponadto odzwierciedli wyjątkowy styl - Twój lub osoby, której zechcesz ją podarować. Oral-B Genius Rose Gold to bowiem idealny pomysł na piękny i praktyczny prezent.

źródło: oral-b/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe