agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Głośnik dla najmłodszych

Głośnik dla najmłodszych

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2022-09-27 11:32:04

Głośniki bezprzewodowe to nie tylko obowiązkowe wyposażenie pokoju nastolatka. Urządzenia wykorzystujące Bluetooth do odtwarzania muzyki sprawdzą się również w przypadku najmłodszych dzieci, które chętnie posłuchają przed snem kołysanki czy relaksacji, a w ciągu dnia bajki lub słuchowiska.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

W przypadku głośników dla dzieci liczy się nie tylko jakość dźwięku, ale przede wszystkim kolor i kształt. Głośnik mobilny MX30 Olifant MAXCOM wygląda jak słonik i został wykonany z certyfikowanego buka australijskiego. Najwyższa jakość drewna i oryginalny, minimalistyczny design sprawiają, że słonik staje się ozdobą pokoju dziecięcego.

Słuchanie muzyki od najmłodszych lat muzyka wpływa na rozwój dziecka: uspokaja, poprawia nastrój, stymuluje rozwój słuchu i motoryki dużej. Pomaga też ćwiczyć pamięć i koncentrację. Małe dziecko zapamiętuje swoje ulubione utwory oraz stara się skoncentrować na słuchaniu bajki, która mu się podoba. Głośnik w pokoju dziecięcym posłuży też do odtwarzania audycji radiowych, słuchowisk i audiobooków. To doskonała alternatywa dla bajek oglądanych na telewizorze, tablecie czy telefonie. Poprzez Bluetooth można szybko i łatwo połączyć głośnik z dowolnym urządzeniem znajdującym się w zasięgu do 10 metrów. To z kolei umożliwia przenoszenie go w dowolne miejsce, tam, gdzie akurat bawi się dziecko. Sprzyjają też temu rozmiary głośnika, który w najszerszym miejscu ma 138 mm i waży 260g.

Drewno stanowi solidne oparcie dla przetwornika i membrany biernej. Dzięki temu Olifant oferuje czysty, soczysty i dynamiczny dźwięk. Wytrzymała bateria zapewnia nieprzerwane działanie głośnika MX30 nawet do 8 godzin. To ważne szczególnie w plenerze, gdzie nie zawsze jest łatwo podłączyć urządzenie do prądu. A jeśli musimy go ponownie naładować, to wystarczą dwie godziny, by znów mógł działać. 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe