agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Głośnik UE BOOM ze złotą nagrodą International Design Excellence Award

Głośnik UE BOOM ze złotą nagrodą International Design Excellence Award

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Głośniki / 2014-07-07 10:46:00

Ultimate Ears, marka należąca do firmy Logitech, ogłosiła, że jej bezprzewodowy głośnik UE BOOM otrzymał prestiżową złotą nagrodę International Design Excellence Award (IDEA) w kategorii rozrywka, przyznawaną przez Industrial Designers Society of America (ISDA). To pierwsza nagroda IDEA dla marki Ultimate Ears i czwarta nagroda za projekt dla głośnika UE BOOM od czasu jego premiery, która miała miejsce w maju 2013 roku.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

„Naszym celem było stworzenie głośnika, który zmieni standardowe, jednokierunkowe brzmienie. Stworzyliśmy więc urządzenie oferujące 360 stopniowy dźwięk, żeby ludzie mogli słuchać i dzielić się swoją muzyka wśród znajomych” - mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad. „Kształt i wykonanie ukierunkowane są na społeczny aspekt słuchania muzyki, ale pozwalają też na zabranie ze sobą głośnika w dowolne miejsce bez obawy, że się go uszkodzi. UE BOOM zniesie prawie wszystko. Jesteśmy zaszczyceni, że otrzymaliśmy tak prestiżową nagrodę” - dodaje Izabela Sulima.

[[[zdjecie,15198,duze]]]

UE BOOM to mobilny głośnik bezprzewodowy, oferujący dźwięk 360 stopni, który wyznacza nowe standardy słuchania muzyki w dowolnym otoczeniu. Jego owalny kształt pozwala zabrać go ze sobą w plecaku lub w uchwycie na butelkę, a materiały, z których został wykonany, sprawiają, że jest zarówno wodo-, jak i wstrząsoodporny. Dodatkowo głośnik może być wyprodukowany w niemal dowolnej kolorystyce, co pozwala na łatwe tworzenie limitowanych edycji.

„Zaprojektowaliśmy głośnik UE BOOM w taki sposób, aby idealnie dopasowywał się do sposobu życia jego użytkowników, gdziekolwiek pójdą” - mówi Branko Lukic, założyciel pracowni NONOBJECT, która odpowiada za wygląd UE BOOM. „Każdy detal wyglądu głośnika wspiera naszą myśl przewodnią” - dodaje Branko Lukic.

[[[zdjecie,15197,duze]]]

Nagroda International Design Excellence Award od Industrial Designers Society of America to wyróżnienie doskonałości w wyglądzie produktów, ich trwałości, opakowania, strategii oraz pomysłu. W 2014 tylko 27 produktów spośród 2000 zgłoszonych otrzymało złotą nagrodę IDEA.

„Wygląd UE BOOM to prawdziwy design 2.0” - mówi Mike Simonian, juror IDEA 2014 i współzałożyciel pracowni Mike & Maaike. „Projekt głośnika jest progresywnym i świeżym podejściem do formy, detali i koloru” - dodaje Mike Simonian.

źródło: ueboom/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe