agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Głośniki bezprzewodowe Philips Fidelio AW9000 dostępne na rynku

Głośniki bezprzewodowe Philips Fidelio AW9000 dostępne na rynku

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2012-12-04 19:45:00

W polskich sklepach pojawiły się nowe, stylowe głośniki bezprzewodowe Philips Fidelio AW9000 kompatybilne z urządzeniami Apple i Android. Teraz możesz słuchać muzyki przesyłając ją strumieniowo ze smartfona, tabletu lub komputera wprost do głośników Hi-Fi. Swój repertuar muzyczny wzbogacisz łącząc się z ponad 30 tysiącami stacji radiowych z całego świata oraz z muzycznymi serwisami internetowymi. Wysoką jakość dźwięku oraz moc basów gwarantuje 6 profesjonalnych przetworników zapewniających dynamikę i głębię odtwarzanej muzyki.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

[[[zdjecie,8806,prawa]]] Za pomocą aplikacji AirStudio* przesyłasz strumieniowo muzykę z urządzeń Apple lub Android wprost do głośnika Hi-Fi. Odtwarzaniem zarządzasz z dowolnego miejsca w domu przy użyciu smartfona lub tabletu. Aplikacja automatycznie wykrywa urządzenia przenośne i inne zgodne urządzenia podłączone do domowej sieci Wi-Fi, łącznie z radiem internetowym oferującym ponad 30 tysięcy stacji radiowych z całego świata. Mając bezprzewodowy głośnik Philips Fidelio AW9000 dotrzesz do najgłębszych internetowych zasobów muzycznych! Subskrybując internetowe serwisy będziesz na bieżąco z najnowszymi produkcjami muzycznymi. A do tego nie musisz nawet włączać komputera. Aplikacja Media Manager pozwala otwierać i udostępniać muzykę zapisaną na komputerze. Po prostu zaznaczasz foldery, które chcesz otworzyć lub udostępnić, albo zlecasz programowi automatyczne zaimportowanie biblioteki z serwisu iTunes.

Dźwięk

Każdy głośnik jest wyposażony w trzy profesjonalne przetworniki Hi-Fi, w tym dwa niskotonowe (odpowiedzialne za średnie i niskie częstotliwości) z lewej i prawej strony oraz centralny wysokotonowy. Całość zapewnia głębię i dynamikę dźwięku. Ciemna, drewniana obudowa głośników Fidelio AW9000 nie tylko elegancko się prezentuje, ale także wzmacnia głębię oraz zwiększa moc basów. Pozłacane złącza gwarantują doskonałą transmisję sygnału dźwiękowego. Aluminiowa konstrukcja obudowy głośników jest solidna i odporna na korozję.

*Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepów Apple, App Store i Google Play

  • Rekomendowana cena detaliczna wynosi 2499 PLN

źródło: philips/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe