agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Głośniki Bluetooth Ferguson Vibro Radio i Ferguson Vibro Stereo

Głośniki Bluetooth Ferguson Vibro Radio i Ferguson Vibro Stereo

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2016-02-02 12:41:02

Głośniki Bluetooth Ferguson Vibro Radio i Ferguson Vibro Stereo prezentują zupełnie nowy wymiar emisji dźwięku. Dzięki ich wibracjom muzyka staje się nie tylko słyszalna, ale także namacalna dla odbiorcy. Ustawione na płaskiej powierzchni głośniki grając wprawiają w rezonans podłoże, na którym zostały rozmieszczone.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Podłoże wzmacnia dźwięk działając podobnie do subwoofera, podkreślając głębokie tony. Muzyka rozchodzi się dookoła urządzenia, sprawiając, że jakość docierającego do uszu odbiorcy dźwięku nie zależy od położenia słuchacza względem głośnika. Przypomnijmy, że tradycyjne głośniki emitują dźwięk w sposób kierunkowy przez co do audiofila znajdującego się za nimi dociera muzyka w znacznie gorszej jakości.

Parametry wydawanego przez głośniki Ferguson Vibro dźwięku zależą od materiału na którym zostaną one postawiony. Poniższa tabela prezentuje przykładowe cechy emitowanego dźwięku w odniesieniu do podłoża wprawianego w rezonans:

Materiał         Cechy dźwięku

Drewno           Bogate tony średnie i niskie

Metal               Mocny bass

Tektura            Efekt płyty winylowej

Szkło               Czysty i przejrzysty dźwięk

Główne cechy głośnika Ferguson Vibro Radio

Obsługa Bluetooth

Głośniki wspierają bezprzewodową komunikację opartą o technologię Bluetooth 4.1, która czyni je w pełni kompatybilnymi ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi ten protokół, m.in. smartfonami, tabletami, laptopami itd.

Radio FM

Ferguson Vibro Radio ma wbudowaną funkcję tunera FM. W zestawie z głośnikiem producent dostarcza antenę, umożliwiającą odbiór sygnału radiowego znacznie lepszej jakości. Miłośnicy tego medium mogą skorzystać z wygodnego automatycznego wyszukiwania stacji.

Intuicyjny i komfortowy system obsługi

Urządzenie prócz prostego w obsłudze panelu kontrolnego rozmieszczonego na głośniku, posiada bezprzewodowy pilot. Obsługuje on wszystkie dostępne funkcje urządzenia.

Czas pracy i akumulator głośnika

W pełni naładowany głośnik Vibro pozwala na jego swobodne użytkowanie do 6 godzin. Wbudowany w urządzenie akumulator Li-Ion ładowany jest przez dostarczany w zestawie kabel USB.

Głośnik Ferguson Vibro Radio dzięki swojej designerskiej konstrukcji i kieszonkowym rozmiarom, stanowi godną alternatywę dla profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego, którego transport i użytkowanie staje się niemożliwe chociażby podczas urlopowego wyjazdu.

Podsumowanie głównych cech głośnika Ferguson Vibro Radio

 1. Przemień każdą powierzchnię w głośnik!
 2. Wykonany z aluminium wysokiej jakości
 3. System kompensacji szumów z otoczenia
 4. Moc 20W RMS
 5. Obsługa Bluetooth 4.1
 6. Obsługa kart Micro-SD do 32GB
 7. Obsługa radio FM
 8. Akumulator Li-Ion 3,7V/1100mAh, czas pełnego ładowania ok. 2 godzin
 9. Pilot bezprzewodowy, antena i kabel USB do ładowania w zestawie
 10. Czas pracy do 6 godzin

Główne cechy głośników Ferguson Vibro Stereo

Obsługa Bluetooth, odtwarzanie w STEREO!

Głośniki wspierają bezprzewodową komunikację opartą o technologię Bluetooth 4.1, która czyni je w pełni kompatybilnymi ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi ten protokół, m.in. smartfonami, tabletami, laptopami itd. Ferguson Vibro Stereo dysponuje wejściem liniowym AUX, które można podłączyć przy pomocy znajdującego się w zestawie kabla.

Funkcja zestawu głośnomówiącego

Urządzenie umożliwia odbieranie połączeń telefonicznych. Rozmowę można prowadzić po wciśnięciu przycisku oznaczonego symbolem telefonu na głównym głośniku (master). Odrzucenie połączenia odbywa się przez wciśnięcie i dłuższe przytrzymanie tego samego przycisku.

Czas pracy i akumulator głośnika

W pełni naładowany głośnik Vibro pozwala na jego swobodne użytkowanie do 6 godzin. Wbudowany w urządzenie akumulator Li-Ion ładowany jest przez dostarczany w zestawie kabel USB.

Głośnik Ferguson Vibro Stereo dzięki swojej designerskiej konstrukcji i kieszonkowym rozmiarom, stanowi godną alternatywę dla profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego, którego transport i użytkowanie staje się niemożliwe chociażby podczas urlopowego wyjazdu. Wersja stereo urządzenia jest zdecydowaną nowością na polskim rynku, a współpraca wibrujących dwóch głośników znajdujących się w zestawie dostarcza unikalnych wrażeń odbiorcy.

Podsumowanie głównych cech głośników Ferguson Vibro Stereo

 1. Przemień każdą powierzchnię w głośnik!
 2. Funkcja zestawu głośnomówiącego (wbudowany mikrofon)!
 3. Obsługa Bluetooth 4.1 STEREO!
 4. Wykonany z aluminium wysokiej jakości
 5. System kompensacji szumów z otoczenia
 6. Moc 20W RMS
 7. Wejście AUX 3,5mm;
 8. Akumulator Li-Ion 3,7V/1050mAh, czas pełnego ładowania ok. 2 godzin
 9. Kabel do ładowania obu kolumn jednocześnie oraz miniJack 3,5mm w zestawie
 10. Czas pracy do 6 godzin

Głośniki są już dostępne w handlu w dobrych sklepach z elektroniką użytkową i audio oraz w internetowym sklepie firmowym producenta. Sugerowane ceny dla głośników to:

 • Ferguson Vibro Radio - 149 PLN
 • Ferguson Vibro Stereo - 245 PLN

źródło: ferguson/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe