agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Głośniki Skullcandy - hit na lato
Air Raid

Głośniki Skullcandy - hit na lato

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2015-06-22 11:07:00

Skullcandy to marka utożsamiana ze słuchawkami dla nastoletnich użytkowników. Ale od niedawna portfolio producenta zawiera również kompaktowe, bezprzewodowe głośniki Bluetooth.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Słuchawki Skullcandy, wyróżniające się charakterystycznym designem i dobrym brzmieniem, szturmem zdobyły rynek nastolatków. Producent zamierza powtórzyć sukces w segmencie małych, bezprzewodowych głośników Bluetooth. Już na pierwszy rzut oka widać, że kolumienki Air Raid, Soundmine oraz Shrapnel są adresowane dla młodych użytkowników, poszukujących nietuzinkowych rozwiązań. Pierwszy z wymienionych modeli cechuje się drapieżnym wyglądem i masywną konstrukcją, choć waży zaledwie 800 gram. Air Raid posiada dwa 50mm przetworniki o mocy 2 x 5 W. Na przednim panelu znajdują się przyciski, służące do przełączania utworów oraz wskaźnik naładowania baterii. Tylna część obudowy zawiera wejścia do portu microUSB oraz 3.5 mm AUX. Ekranowany, stalowy przód oraz silikonowe wymienne wkładki nie pozostawiają złudzeń, że Air Raid przystosowano do pracy w najtrudniejszych warunkach. Nie straszny mu piasek, kurz czy błoto. Co więcej, wodoszczelny głośniczek przetrwa nawet mocno zakrapianą imprezę. Air Raid sprawdzi się równie dobrze w domu, jak i na plaży czy biwaku.

Kolejną zaletą głośnika jest długi czas pracy. W pełni naładowana bateria pozwala na pięć godzin pracy podczas słuchania muzyki pełną parą lub czternaście godzin przy spokojniejszego odtwarzania. Do głośnika można podłączyć jednocześnie dwa źródła dźwięku obsługujące Bluetooth, aczkolwiek będzie on odtwarzał muzykę z jednego urządzenia. Air Raid jest oferowany w kolorze czarnym i szaro-czarnym. Shrapnel to pocisk artyleryjski zaopatrzony w ładunek wybuchowy i zapalnik czasowy. Tą samą nazwę posiada drugi z głośników Skullcandy. Jego konstrukcja i wygląd budzą nieodparte skojarzenia z poligonem, niemniej 5 watowy głośnik zamiast pocisków wyrzuca z siebie czyste i mocne dźwięki. Choć Skullcandy Shrapnel jest promowany jako głośniczek Bluetooth, posiada w tylnej części obudowy złącze AUX 3,5 mm pozwalające na przewodowe połączenie z urządzeniem audio. Obok niego umieszczono złącze microUSB, przeznaczone do ładowania urządzenia. Maksymalny czas pracy na baterii wynosi 6 godzin. Dodatkowe wyposażenie stanowi mikrofon, który można wykorzystać do prowadzenia rozmów telefonicznych. Skullcandy Shrapnel, jak przystało na bywalca poligonów, jest prawdziwym twardzielem, odpornym na uderzenia i upadki. „Muzyczny pocisk” jest oferowany w kolorze czarnym.

Ofertę głośników Skullcandy uzupełnia Soundmine, kieszonkowe urządzenie, ważące zaledwie 159 gram. Dzięki ultralekkiej wadze i kompaktowym rozmiarom można go schować w kieszeni i zabrać w dowolną podróż. Soundmine, pomimo miniaturowej konstrukcji, wydobywa z siebie mocny bas, ciepłe wokale i precyzyjne wysokie tony. Pomimo miniaturowych wymiarów producentowi udało się zmieścić na obudowie przyciski do sterowania utworami. Atutem głośniczka jest też stosunkowo długi czas pracy na baterii, który wynosi 8 godzin. Model dostępny jest w kolorach zielono-szarym i szaro-czarnym. - Rodzina głośników Skullcandy to świetna propozycja dla młodych fanów muzyki. Jestem przekonany, że znajdą one wielu zwolenników wśród rodzimych klientów. To może być jeden z przebojów tegorocznych wakacji - mówi Maciej Kramer z Hama Polska.

Niewiążąca propozycja cenowa

  • Skullcandy głośnik przenośny Bluetooth Air Raid - 599,90
  • Skullcandy głośnik przenośny Bluetooth Shrapnel - 199,90
  • Skullcandy głośnik przenośny Bluetooth Soundmine - 99,90

źródło: hama/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe