agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Goclever big-i - monitoruj i czuj się bezpiecznie

Goclever big-i - monitoruj i czuj się bezpiecznie

GPS / Akcesoria GPS / 2011-04-04 13:52:00

Goclever Technology wprowadza do swojej oferty pierwszy profesjonalny system monitoringu Goclever big i, gotowy do pracy natychmiast po wyjęciu z pudełka i dostępny dla każdego. Rozwiązanie to pozwala użytkownikowi śledzić dowolny obiekt lub osobę w czasie rzeczywistym. Monitoring zaproponowany przez Goclever działa w oparciu o kieszonkowej wielkości odbiorniki GPS z kartą GSM i własną podręczną pamięcią, współpracujące z zaawansowanym, a jednocześnie intuicyjnym w obsłudze internetowym systemem Flota-Online. Użytkownik może w łatwy sposób z każdego miejsca na świecie monitorować i kontrolować swoje pojazdy, a zadbać o bezpieczeństwo członków swojej rodziny dzięki przejrzystej prezentacji graficznej ich położenia i pełnych raportów o ich poczynaniach.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Goclever big-i to dwa modele różniące się sposobem wykorzystania.

[[[zdjecie,2436,prawa]]] Model Personal to urządzenie uniwersalne, służące do monitorowania osób, zwierząt, mienia ruchomego etc. Posiada dodatkowy przycisk SOS, który po zdefiniowaniu reguły może powiadamiać o zagrożeniu życia lub innej kryzysowej sytuacji. Urządzenie dysponuje baterią pozwalającą na około 20 godzin korzystania bez ładowania. To świetne rozwiązanie dla naszych bliskich, krewnych, osób starszych lub dzieci, dzięki któremu możemy szybko zareagować i udzielić im pomocy. Model Auto to urządzenie skierowane do posiadaczy samochodów, zarówno prywatnych czy służbowych, jak i właścicieli firm posiadających kilka pojazdów. Dzięki niemu możemy kontrolować jak użytkowany jest nasz pojazd przez osoby trzecie, przeglądać dynamiczne raporty o rozmieszczeniu floty samochodowej oraz uzyskać dodatkowe zabezpieczenie pojazdu w przypadku kradzieży, a dzięki temu nawet zniżki w ubezpieczeniu AC.

Modele Goclever big-i Auto oraz Goclever big-i Personal pojawią się na rynku polskim na początku kwietnia br. Sugerowane ceny detaliczne to 399 zł dla obydwu modeli. W komplecie znajduje się ładowarka samochodowa (lub przewód do instalacji w samochodzie), ładowarka sieciowa, zainstalowana karta GSM i kody umożliwiające dostęp do systemu Flota Online oraz instrukcja obsługi i gwarancja. To wyjątkowo kompletne rozwiązanie w tej klasie cenowej zawiera na starcie, oprócz samego urządzenia, kartę SIM z darmowym abonamentem na 3 miesiące wysyłania danych i korzystania z systemu. Dodatkowo niewielki koszt doładowania, zaczynający się od 60 groszy dziennie i możliwość wykonywania jego w dowolnym momencie na wybrany okres czasu dają pełną swobodę i kontrolę kosztów. Producent oferuje na swoje urządzenia 24 miesięczną gwarancję door-to-door.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe