agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Goclever dla melomanów

Goclever dla melomanów

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2016-03-15 12:10:00

W ofercie Goclever debiutują trzy modele przenośnych głośników Bluetooth. Pierwszym z nich jest Sound Tube - urządzenie gwarantujące doskonałe brzmienie, przy zachowaniu niewielkich rozmiarów. Za bardzo dobrą jakość dźwięku odpowiadają głośniki o mocy 4W z 3-calowym subwooferem (5W). Sound Tube można sparować ze smartfonem lub tabletem pracującym pod kontrolą systemów Android lub iOS - ale możliwe jest również odtwarzanie muzyki bezpośrednio z karty SD lub pamięci USB oraz podłączenie innego urządzenia przez wejście liniowe. Warto zaznaczyć, że głośnik ma wbudowane radio FM. Akumulator o pojemności 1000 mAh pozwala na odtwarzanie ulubionej muzyki nieprzerwanie przez wiele godzin. Przydatnym rozwiązaniem jest boczny panel sterujący, gdzie zlokalizowane są wszystkie złącza i przyciski, również te do regulacji głośności odtwarzanej muzyki. W zestawie znajduje się pasek wraz z klamrami, które ułatwiają przenoszenie głośnika.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Dodajmy, że urządzenie to jest dostępne również w większej wersji - Goclever Sound Tube XL, różniącej się od podstawowej przede wszystkim subwooferem, który teraz ma średnicę 4 cali oraz moc aż 7W. Głośnik można sparować ze smartfonem lub tabletem, ale muzykę można odtwarzać także bezpośrednio z karty microSD. W ślad za większym głośnikiem idzie również powiększenie wbudowanego akumulatora do 1800 mAh.

Audiogadżet

Nie od dziś wiadomo, że wybierając sprzęt elektroniczny, użytkownicy kierują się nie tylko względami technicznymi, ale również oryginalnym wzornictwem. Z myślą o takich osobach, Goclever wprowadza do oferty głośnik Sound Book o mocy 6W, w kształcie książki. Niewielkie urządzenie (zaledwie 16,5 x 8 x 2,5 cm i 450 g) zamknięte jest w oryginalnej czerwonej obudowie i z łatwością można je zabrać w każde miejsce. Urządzenie współpracuje z systemami Android lub iOS, możliwe jest również odtwarzanie muzyki z zewnętrznego źródła poprzez wbudowane wejście liniowe.

Głośnik wyposażono też w dodatkowe, niestandardowe funkcje - m.in. wbudowany mikrofon (dzięki czemu może pełnić funkcję np. zestawu głośnomówiącego w samochodzie), a także możliwość pracy jako bank energii. Zastosowany w nim akumulator charakteryzuje się pojemnością 5200 mAh.

  • Goclever Sound Tube - cena 119 zł
  • Goclever Sound Tube XL - cena 199 zł
  • Goclever Sound Book - cena 169 zł

źródło: goclever/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe