agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
GoClever Navio 520 DVR - nawigacja i kamera w jednym

GoClever Navio 520 DVR - nawigacja i kamera w jednym

GPS / 2012-07-26 17:18:00

Goclever prezentuje kolejną nawigację GPS - NAVIO 520 DVR. Urządzenie łączy w sobie dwie funkcjonalności: nawigacji samochodowej oraz kamery DVR. Obie funkcje są niezależne, co oznacza, że podczas rejestrowania obrazu jednocześnie można korzystać z nawigacji. Navio 520 DVR to niezwykle łatwe w obsłudze, szybko działające urządzenie nawigacyjne, wyposażone w intuicyjne oprogramowanie, które w połączeniu z najwyższej jakości ergonomią oraz atrakcyjnym designem, pozwala korzystać z niego od razu po wyjęciu z pudełka.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Za szybką pracę urządzenia odpowiada układ MediaTek MT3351 468MHz. Bardzo wydajny procesor zapewnia błyskawiczne wyliczanie trasy oraz pełne wsparcie dla multimediów. Zaawansowany i czuły układ GPS pozwala na szybkie i dokładne wskazanie pozycji, nawet przy niskim poziomie sygnału. Duży, czytelny 5-calowy ekran dotykowy z podświetleniem LED i rozdzielczością 480x272 pikseli wyświetla wyraźny i szczegółowy obraz. Dzięki zastosowanej w urządzeniu pamięci Flash o pojemności 4GB oraz slotowi na karty pamięci micro SD do 8GB, użytkownik może wgrać do urządzenia pliki z ulubioną muzyką, filmami lub zdjęciami. Funkcja ta zapewnia doskonałą rozrywkę kierowcy oraz pasażerom np. podczas przerwy w podróży.

Urządzenie standardowo posiada wbudowany transmiter FM, który daje możliwość połączenia nawigacji z systemem nagłośnienia w samochodzie i wykorzystania radia samochodowego jako źródła dźwięku, który odtwarzany jest bez najdrobniejszych zakłóceń. Korzystając z portu AV-in użytkownik ma możliwość podłączenia kamery cofania - rozwiązanie, które ułatwi wykonywanie trudnych manewrów. Obraz zza samochodu jest wyświetlany na dużym monitorze nawigacji. Dzięki temu kierowca łatwiej dostrzeże niebezpieczne sytuacje i przeszkody na drodze podczas cofania. Model NAVIO 520 DVR spełnia podstawowe funkcje kamery DVR, dzięki której wykorzystując dodatkowy slot kart pamięci micro SD mamy możliwość rejestracji pokonywanej trasy oraz robienia zdjęć. Uzupełniającą funkcją wideo-rejestratora, oprócz standardowego zapisu daty i godziny, jest dokumentacja osiąganej w danym czasie prędkości oraz pozycji GPS, dzięki którym można stworzyć dziennik podroży, a odnalezienie na mapie zarejestrowanego miejsca nie sprawi żadnej trudności.

Funkcjonalność urządzenia wspiera wbudowany moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth. Umożliwia on bezprzewodową synchronizację z telefonem i wykorzystanie nawigacji jako zestawu głośnomówiącego. W połączeniu z telefonem komórkowym nawigacja zyskuje dodatkową funkcjonalność, pozwalającą na korzystanie z Internetu. Produkty GOCLEVER NAVIO są dostępne z mapami Europy oraz Polski. Oprogramowanie wyposażone w przyjazny interfejs działa wyjątkowo wydajnie, co skraca czas wyliczania trasy do kilku sekund nawet dla bardzo oddalonych punktów. Użytkownik ma również możliwość wykorzystania zewnętrznych danych, takich jak dodatkowe punkty POI, zapisane trasy, bazy fotoradarów, informacje o limitach prędkości. Korzystanie z map w urządzeniach NAVIO ułatwia asystent toru jazdy.

  • Cena katalogowa GOCLEVER NAVIO 520 DVR z mapą Polski to 349 zł brutto.

źródło: goclever/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe