agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Gotie - polska marka AGD w Twoim domu

Gotie - polska marka AGD w Twoim domu

MAŁE AGD / Wyciskarki wolnoobrotowe / 2017-10-26 13:45:00

Gotie tworzy produkty łączące w sobie zarówno wysoką jakość, jak i funkcjonalność. Ich mottem przewodnim jest "To nie produkt, a klient jest dla nas najważniejszy". Produkty marki Gotie wyróżniają się na rynku przede wszystkim nowoczesnym wzornictwem, który idealnie wpasuje się do każdego współczesnego wnętrza.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Gotie w ofercie posiada produkty AGD pod markami własnymi - Gotie, TopJuicer oraz PerfectAir. Wśród nich możemy wyróżnić następujące grupy:

  • urządzenia kuchenne - blendery, wyciskarki, czajniki, miksery
  • oczyszczacze i nawilżacze powietrza
  • AGD drobne - suszarki, radiobudziki, lusterka

Owoc wyciśnięty do ostatniej kropli

Wśród bestsellerów marki możemy znaleźć wyciskarkę wolnoobrotową Evergreen, która sprawia, że przygotowanie soków z warzyw, owoców oraz ziół jest proste, łatwe i przyjemne. Sekret wyciskarki tkwi w wolnych obrotach: im niższa jest ich wartość, tym delikatniej wyciskane są owoce i warzywa i tym więcej wartości odżywczych zostaje zachowanych. Mniej obrotów - zdrowsze soki. Intuicyjne, podświetlane ikony panelu sterowania pozwalają na wybór jednej z aż ośmiu funkcji. Dotykowe przyciski wykonane w technologii pojemnościowej reagują już na lekkie muśnięcie palcem. System antywibracyjny zapewnia niski poziom hałasu. Dwa sita pozwalają na wybór między przejrzystym i klarownym sokiem, a gęstym musem.Dla fanów świeżych napojów, nie tych z kartonika, Gotie postanowiło otworzyć na Facebooku Akademię Soków, na której dzieli się nie tylko pomysłami na zdrowy sok, ale także różnymi ciekawostkami i poradami - https://www.facebook.com/akademiasokow/

Miksowanie na pełnych obrotach

Innym cieszącym się popularnością produktem jest blender ręczny GHB-1000. To jeden z najmocniejszych blenderów na rynku, wyposażony w silnik prądu stałego o mocy 1000W. Specjalnie wyprofilowany uchwyt nie pozwoli blenderowi wyślizgnąć się z ręki, a płynnej regulacji obrotów można dokonać jednym palcem. Produkt wyposażony jest w pełny zestaw akcesoriów, niezbędnych w każdej kuchni. Posiada system mocowania końcówek miksujących w standardzie one-click. Charakteru blenderowi dodaje niebieskie podświetlenie LED na rączce.

Powietrze idealnie nawilżone

Trzecim produktem, któremu zaufało wielu klientów jest stylowy nawilżacz powietrza GNA-250. Zbiornik o pojemności 5,8l i wysoka wydajność rzędu 500ml/h gwarantują skuteczne nawilżenie pomieszczeń o powierzchni do 20 m2 oraz długie działanie bez potrzeby częstego uzupełniania wody - aż do 30 godzin pracy. W momencie wyczerpywania się wody w zbiorniku urządzenie poinformuje o tym za pomocą sygnału dźwiękowego oraz ikony na wyświetlaczu. Nawilżacz GNA-250 wyposażony jest w higrometr wskazujący aktualny poziom wilgotności powietrza oraz higrostat, umożliwiający osiągnięcie i utrzymanie zadanej wilgotności. Wystarczy podać wartość docelową, a urządzenie automatycznie przerwie pracę po jej osiągnięciu i wznowi, jeśli poziom wilgotności się obniży. Za sprawą funkcji ciepłej mgiełki nawilżacz podgrzewa i sterylizuje wodę. Podgrzana para wodna znacznie efektywniej rozprzestrzenia się w pomieszczeniu, a sterylizacja gwarantuje, że do powietrza nie dostaną się żadne mikroorganizmy. Ciepła mgiełka pomocna jest przy inhalacjach i problemach z górnymi drogami oddechowymi. Dostępne są aż trzy poziomy temperatury. Produkt posiada specjalną szufladkę na olejek eteryczny, co pozwala na stosowanie aromaterapii. Ponadto nawilżacz posiada kilka trybów pracy, w tym nocny, który nie przeszkadza w spokojnym zaśnięciu.

źródło: gotie/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe