agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Gotowanie z bakaliami w tle – Bakalland i Akademia Kulinarna Whirlpool podejmują współpracę

Gotowanie z bakaliami w tle – Bakalland i Akademia Kulinarna Whirlpool podejmują współpracę

ZDROWIE I URODA / Fitness / 2019-02-11 11:34:55

Marka Bakalland oraz Akademia Kulinarna Whirlpool łączą siły. Od nowego roku produkty Bakalland, wykorzystywane są przez uczestników warsztatów kulinarnych organizowanych przez Akademię. Współpraca pokazuje, że bakalie to idealny dodatek, który sprawdza się nie tylko jako samodzielna przekąska, ale też składnik wielu dań kuchni włoskiej, z których słynie warszawska szkoła gotowania.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

"Decydując się na współpracę z Akademią Kulinarną Whirlpool, odpowiedzieliśmy na potrzeby naszych konsumentów. Z przeprowadzonych przez nas badań, wynika że wspólne gotowanie może być formą relaksu, spędzania wolnego czasu, rodzajem hobby lub okazją do integracji. Jednocześnie doskonale wiemy, że bakalie to dodatek, który urozmaica smak zarówno dań wytrawnych, jak i deserów. A różnorodność naszej oferty oraz bogaty program warsztatów prowadzonych przez Akademię, pozwoli uczestnikom wykorzystywać bakalie w różnego rodzaju daniach kuchni włoskiej, w której bakalie są nieodłącznym elementem i zdrowym dodatkiem dzięki zawartości składników odżywczych i witamin" - Agnieszka Cymbalak, Product Manager Bakalland

Wraz z początkiem roku w ofercie Akademii Kulinarnej Whirlpool pojawili się nie tylko nowi partnerzy, ale także warsztaty: Dobrego Nastroju, Wszystko dla Kobiety czy Karnawałowe Aperitivo – to tylko niektóre z propozycji Akademii dla wszystkich, którzy lubią gotować.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe