agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Halloween w AppGallery – atrakcyjne vouchery i zniżki za pobieranie aplikacji
Halloween w AppGallery

Halloween w AppGallery – atrakcyjne vouchery i zniżki za pobieranie aplikacji

GSM / Aplikacje / 2021-11-02 20:12:02

W sobotę 30 października Huawei wystartuje z promocją z okazji Halloween w swoim sklepie z aplikacjami AppGallery, w której do zdobycia są atrakcyjne vouchery, w tym zniżki w aplikacjach, a także karty zniżkowe do Allegro. Promocja potrwa do 17 listopada i dotyczy wszystkich urządzeń Huawei, zarówno tych z GMS, jak i z HMS, w tym najnowszego smartfona Huawei nova 9.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Użytkownicy sklepu AppGallery, którzy pobiorą 5 aplikacji z listy dostępnej na stronie konkursowej, będą mogli odebrać jeden z atrakcyjnych voucherów:

·        porcja lodów w Good Lood;

·        20% zniżki na zamówienie na wynos w aplikacji Pizza Hut;

·        2 miesiące bezpłatnej subskrypcji w Huawei Video;

·        Bezpłatny dostęp na 6 miesięcy do Tinder Plus;

·        Kupony Huawei – 1 euro zniżki przy zakupach za minimum 5 euro.

 

Użytkownik może odebrać maksymalnie pięć voucherów, po jednym dla każdej aplikacji podczas trwania promocji. Warunek odbioru vouchera: aplikacje nie mogą być wcześniej pobrane na urządzenie.

 

Użytkownicy, którzy dodatkowo udostępnią stronę konkursową dziesięciu znajomym, mogą odebrać karty Allegro o wartości 50 zł. Warunkiem jest otwarcie strony kampanii przez wymaganą liczbę osób posiadających ID Huawei. Liczba nagród jest ograniczona.

 

Szczegóły promocji znajdują się w AppGallery oraz w dostępnym tam regulaminie.

 

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 141 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, a więc w pełni funkcjonalnych na urządzeniach Huawei opartych o autorski system usług mobilnych, w tym na najnowszym fotograficznym smartfonie Huawei nova 9.

 

W Polsce dostępnych jest 1700 aplikacji polskich dostawców, w tym 7 aplikacji banków zintegrowanych z HMS oraz ponad 34 tysiące aplikacji dostępnych dla polskich użytkowników. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 550 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe