agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Harman Kardon BDS800 na długie jesienne i zimowe wieczory

Harman Kardon BDS800 na długie jesienne i zimowe wieczory

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2010-09-23 00:01:00

Na bazie wyróżnionego nagrodą EISA systemu głośników kina domowego Harman Kardon HKTS60BQ, inżynierowie Harman Kardon opracowali stylowy, elegancki i niewiarygodnie łatwy w obsłudze, kompaktowy Harman Kardon BDS 800, który jest jedynym systemem audio video, jaki potrzebny jest w większości domów.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Potężny odbiornik BDS jest zintegrowany z uniwersalnym odtwarzaczem Blu-ray Disc/DVD/ CD i odbiornikiem FM (z RDS), aby odtwarzać filmy i muzykę z praktycznie każdego źródła z pełną jakością oryginalnego materiału. Odtwarza on nawet pliki z iPhone’a i iPoda poprzez The Bridge IIIP (dostępny osobno). Przetworniki z płaską membraną zastosowane w głośnikach satelitarnych i głośniku centralnym redukują zniekształcenia i niepożądane odbicia dźwięku tak, że dialogi i efekty dźwiękowe brzmią czysto i autentycznie. Dwustuwatowy subwoofer jest wystarczająco wydajny, aby wprowadzić słuchacza wprost w centrum akcji, jednak jest też tak kompaktowy i dyskretny, że wpasuje się w każde pomieszczenie.

Harman Kardon BDS800 trafi do polskich sklepów na przełomie października i listopada. Sugerowana cena detaliczna zestawu wyniesie ok. 6700 zł.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe