agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Harman Kardon ONYX - cena 1999 zł

Harman Kardon ONYX - cena 1999 zł

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2013-10-15 14:48:00

Onyx otrzymał wszystkie najnowsze technologie bezprzewodowego przesyłania dźwięku i strojenia. Mamy tu Bluetooth® z NFC, aptX oraz AAC, ale także DLNA® i AirPlay®. To produkt przełomowy nie tylko dla Harmana, bo wyznacza nowe, nieosiągalne dotąd, standardy w sektorze bezprzewodowego, przenośnego sprzętu audio. Ta nieograniczoność wariantów łączności bezprzewodowej wprawia w osłupienie sprawiając, że nie wymyślicie sobie stacjonarnego ani przenośnego nadajnika bezprzewodowego - smartfonu, tabletu, komputera - z którego Onyx nie byłby w stanie czerpać muzyki.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

[[[zdjecie,12824,duze]]] Dzięki autorskiej technologii Harmana TrueStream™, sygnał dźwiękowy jest optymalizowany, gwarantując najlepsze osiągalne warunki odsłuchu, i to bez względu na używaną aplikację lub źródło dźwięku. Natomiast za końcowe brzmienie, budujące w pomieszczeniu solidną, doskonale wyważoną scenę muzyczną, odpowiadają cztery ukryte za maskownicą głośniki (2 średniotonowce o średnicy 7,5 cm i dwa tweetery) o mocy 15 W każdy, oraz dwa pasywne radiatory, z klasą formujące mięsisty, głęboki bas. Efektem ich mistrzowskiego popisu jest perliście klarowny, soczysty, pełny i precyzyjny w każdym szczególe dźwięk w pełnym zakresie częstotliwości od 60Hz do 20kHz.

[[[zdjecie,12823,duze]]] Onyx może być zasilany z sieci, ale też z wbudowanej baterii litowej o pojemności 2500mA, która po naładowaniu gwarantuje 6 godzin nieprzerwanej muzyki.

źródło: harmankardon/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe