agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Hisense poszerza ofertę urządzeń kuchennych o nową kategorię produktową

Hisense poszerza ofertę urządzeń kuchennych o nową kategorię produktową

DUŻE AGD / Kuchenki / 2023-11-30 12:14:30

Hisense, producent urządzeń RTV i AGD, rozwija się coraz dynamiczniej, silnie zaznaczając swoją pozycję na polskim rynku. Jeszcze tej jesieni do sklepów trafi nowa kategoria produktowa marki – nowoczesne kuchenki wolnostojące. Sprawdź, czym zaskoczą Cię nowe urządzenia Hisense.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Kuchenki wolnostojące – nowa kategoria w ofercie Hisense

Chiński producent urządzeń AGD – marka Hisense – wprowadził niedawno do swojej oferty nową kategorię. Kuchenki wolnostojące, o których mowa, to nowoczesne urządzenia jedynie swoją budową przypominające kuchenki, które znamy z kuchni naszych babć. Do portfolio marki trafiły dwa modele w pełni elektryczne z płytą indukcyjną oraz sześć modeli elektryczno-gazowych. Oto krótki przewodnik po najnowszych urządzeniach w ofercie Hisense.

Model HEITS6E70BPMPG i HEITS5D70BPMPG

To dwa pokrewne modele, różniące się wymiarami. HEITS6E70BPMPG to kuchenka o wymiarach 60 × 85 × 60 cm (sz/w/g), natomiast model HEITS5D70BPMPG o wymiarach 50 × 85 × 59,4 cm iealnie sprawdzi się w nieco mniejszym pomieszczeniu.  Obydwa modele dostępne są w modnym w tym sezonie czarnym kolorze. Fronty kuchenek wykonane są ze szkła, a urządzenie pokryte jest emalią, która nadaje eleganckiego charakteru i stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Urządzenia są najwyższej klasy energetycznej – klasy A. Komora modelu HEITS6E70BPMPG ma pojemność 71l. Urządzenie wyposażone jest w inteligentne tryby takie jak funkcja parowa, nie wymagający dodatku tłuszczu tryb AirFry+, czy tryb do wypiekania pizzy. Kuchenka HEITS5D70BPMPG oferuje niewiele mniejszą pojemność 70l. Jest wyposażona we wspomniane tryby oraz tak samo jak jej poprzednik w tryb samoczyszczący wykorzystujący parę.

Modele HKS5D70BMPF, HKS5C70BF oraz HKS6D70BMPA

Kolejne trzy modele to kuchenki gazowo-elektryczne. Wszystkie trzy wykonane są ze stali lakierowanej i dostępne są w czarnym kolorze. Modele HKS5D70BMPF oraz HKS5C70BF to węższe urządzenia o wymiarach 50 × 85 × 59,4 cm i pojemności 70l. Kuchenka HKS6D70BMPA ma 71l pojemności i wymiary 60 × 85 × 60 cm. Wszystkie są wyposażone w żeliwne ruszty, które zapewnia stabilność podczas gotowania na płycie gazowej. Piekarniki wyposażone są w nowoczesne tryby automatyczne. Wśród nich znajdziemy tryb AIrFry+, tryb parowy czy tryb do rozmrażania żywności. Wszystkie trzy kuchenki to urządzenia najwyższej klasy energetycznej – klasy A.

Modele HKS5C70XF, HKS5D70XMPF oraz HKS6D70XMPA

Te trzy kuchenki elektryczno-gazowe wykonane są z lakierowanej stali nierdzewnej. Ich naturalny stalowy kolor idealnie sprawdzi się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Kuchenki HKS5C70XF oraz HKS5D70XMPF mają pojemność 70l oraz wymiary 50 × 85 × 59,4 cm, natomiast model HKS6D70XMPA oferuje pojemność 71l przy wymiarach 60 × 85 × 60 cm. Tak samo jak ich poprzednicy wszystkie trzy wyposażone są w nowoczesne programy automatyczne. Płyty gazowe uzupełnione są o stabilne żeliwne ruszty.

Zalety kuchenek wolnostojących

Wolnostojąca kuchenka to urządzenie łączące piekarnik i płytę grzewczą. W przeciwieństwie do kuchenki do zabudowy, która składa się z osobnych części, mamy tu do czynienia z jednobryłowym sprzętem. Pierwsze dostępne kuchenki wolnostojące były w pełni gazowe. Obecnie na rynku dostępne są zarówno te gazowe, jak i elektryczno-gazowe – w tym przypadku otrzymujemy piekarnik elektryczny i płytę gazową. To nie jedyna różnica pomiędzy kuchenkami starej i nowej generacji. Nowoczesne kuchenki wolnostojące wyposażone są w przydatne funkcje i programu automatyczne, które ułatwią i urozmaicą domowe przygotowanie posiłków. Mówiąc o wolnostojących kuchenkach, nie możemy zapomnieć o jej najważniejszych cechach:

Mobilność – jak sama nazwa wskazuje, kuchenki wolnostojące nie stanowią części zabudowy kuchni. Zwykle umiejscowione są w szeregu zabudowy bądź jako jej zwieńczenie. Dzięki ich budowie w razie potrzeby z łatwością zmienisz ich miejsce w kuchni. Tym sposobem urządzenie nie będzie przypisane do jednego miejsca na stałe, a my nie będziemy ograniczeni jedynym układem kuchni.

Łatwy montaż – w przeciwieństwie do piekarnika i płyty grzewczej do zabudowy, kuchenki wolnostojące nie wymagają skomplikowanego montażu. Ich instalacja sprowadza się do ustawienia w wybranym miejscu i podłączenia do prądu i/lub gazu.

Niski koszt – w cenie jednego urządzenia otrzymujemy zarówno piekarnik, jak i płytę grzewczą. Dodatkowo ograniczamy koszty związane z projektowaniem zabudowy pod dodatkowe urządzenia oraz koszty montażu.

Element dekoracyjny kuchni – kuchenka wolnostojąca, szczególnie taka o wyrazistym stylu, będzie stanowiła prawdziwe serce kuchni. Urządzenie dopełni wnętrze i będzie pełniło również rolę dekoracyjną.

Innowacyjne programy gotowania – nowoczesne kuchenki wolnostojące wyposażone są w szereg automatycznych trybów, które ułatwią i przyspieszą przygotowanie posiłków.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe