agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
HONOR 200 Pro wybrany przez DXOMARK najlepszym smartfonem w kategorii high-end
HONOR-200

HONOR 200 Pro wybrany przez DXOMARK najlepszym smartfonem w kategorii high-end

GSM / Telefony / 2024-07-03 10:49:56

Globalna marka technologiczna HONOR ogłosiła dziś, że jej najnowszy smartfon HONOR 200 Pro został doceniony w rankingu DXOMARK i zajął pierwsze miejsce w kategorii high-end. Urządzenie otrzymało złote wyróżnienia za swój wyświetlacz oraz technologię chroniącą oczy. DXOMARK Display Protocol potwierdził również, że HONOR 200 Pro doskonale odwzorowuje kolory we wszystkich testowanych warunkach oświetleniowych oraz poradził sobie z renderowaniem wideo HDR10 w słabym świetle.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

„HONOR jest zaangażowany w tworzenie innowacji z myślą o ludzkich potrzebach. Dlatego jesteśmy podekscytowani informacją, że HONOR 200 Pro osiągnął najwyższe miejsca w rankingach High-End i Global, a także otrzymał kilka wyróżnień od niezależnych testerów z DXOMARK, tym samym pokazał nasze zaangażowanie w dostarczanie najlepszych technologii. Chcemy zapewniać przełomowe rozwiązania technologiczne i stale przesuwać granice, aby zapewnić użytkownikom lepsze wrażenia z użytkowania smartfonów” – powiedział George Zhao, dyrektor generalny HONOR.

Wyświetlacz doceniony w rankingu DXOMARK

HONOR 200 Pro przeszedł rygorystyczny test wyświetlaczy DXOMARK, w którym został oceniony w czterech kategoriach: czytelność, kolor, wideo i reakcja na dotyk. Urządzenie uzyskało 151 na 157 punktów, dzięki czemu smartfon zajął pierwsze miejsce w rankingu wyświetlaczy DXOMARK w kategorii high-end oraz ósmą pozycję w globalnym rankingu DXOMARK.

Smartfon został wyposażony w 6,78-calowy wyświetlacz z technologią HONOR Eye Comfort, który uzyskał maksymalny wynik 165 na 165 punktów w kategorii kolor. Dodatkowo urządzenie uzyskało 146 na 163 punktów w zakresie odtwarzania wideo HDR10, dzięki temu zapewnia doskonałe wrażenia z oglądania filmów, które są na nim zbliżone do naturalnej ludzkiej percepcji. Testy przeprowadzane były na zakrzywionym w czterech płaszczyznach ekranie Floating Display 1,5K ze szczytową jasnością HDR na poziomie 4000 nitów.

DXOMARK przyznał również 158 na 164 punktów w kategorii reakcji na dotyk: w smartfonie HONOR 200 Pro to błyskawiczny i dokładny czas reakcji wynoszący 56 milisekund. Dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz urządzenie zapewnia płynne działanie, które doskonale sprawdza się w szybkich grach z dużą liczbą klatek na sekundę.

Ochrona oczu z myślą o ludzkich potrzebach

HONOR 200 Pro zdobył również wyróżnienie DXOMARK w zakresie ochrony oczu. Dzięki zastosowaniu bezpiecznego przyciemniania ekranu, dobrze kontrolowanej luminancji i skutecznemu filtrowaniu niebieskiego światła smartfon wyróżnia się jako urządzenie, z którego można korzystać w różnych warunkach.

HONOR 200 Pro posiada również funkcję AI Circadian Night Display, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do dostosowywania temperatury barwowej ekranu i regulacji niebieskiego światła, a tym samym zwiększa poziom wydzielania melatoniny u użytkowników w nocy i poprawia jakość ich snu. Smartfon został również wyposażony w wolne od migotania ściemnianie ekranu PWM 3840 Hz,co potwierdzone zostało certyfikatami Rheinland Flicker Free Display Certification i TÜV Rheinland Full Care Display Certification. HONOR 200 Pro posiada funkcję Natural Tone 2.0, która optymalizuje wyświetlane kolory na podstawie temperatury barwowej otoczenia. Co więcej, HONOR 200 Pro wykorzystuje technologię Adaptive Dimming dostosowującą jasność ekranu na podstawie zewnętrznego światła.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe