agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Hoover – odkurzacze na lata

Hoover – odkurzacze na lata

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2024-01-22 11:38:13

Coraz częściej poszukujemy produktów, które nie tylko będą innowacyjne, ale także posłużą nam przez długie lata. Oczekujemy urządzeń funkcjonalnych, praktycznych, posiadających nowoczesny design. W segmencie małego AGD wszystkie te oczekiwania spełniają chyba odkurzacze marki Hoover. Potwierdzają to również wyniki akcji: „Szukamy najstarszego, działającego odkurzacza w Polsce”.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Konkurs ogłoszony został na Facebook-u, na profilu marki Hoover. Użytkownicy zgłaszali swoje, działające odkurzacze wysyłając zdjęcia produktów wraz z rocznikiem i modelem urządzenia. Jak podkreśla Andrzej Sobolczyk - Marketing Manager Poland & Baltics w Haier Group: „Hoover to marka z tradycjami, gdzie jakość i wytrzymałość produktów, a przede wszystkim zadowolenie klientów jest dla nas kluczowe.” Wśród zgłoszeń pojawiły się odkurzacze zarówno workowe jak i pionowe mające nawet kilkadziesiąt lat, a które sprawne są do dziś. Urządzenia zostały zweryfikowane pod względem działania. W konkursie wyróżniono aż trzy modele. Najstarsze z nich, to zabytkowe odkurzacze ręczne Hoover Dustette z dużą mocą ssania i długim kablem umożliwiającym szeroki zasięg sprzątania. Ich  produkcja na świecie rozpoczęła się w latach 20-stych, a zwycięskie egzemplarze wyprodukowane zostały w 1951 i 1958 roku. Mimo rys i otarć, wciąż pozostają sprawne. Trzeci nagrodzony model to odkurzacz pionowy Hooverette z 1988 r., który ze względu na swoją konstrukcję był przełomowy pod względem wygody użytkowania, jak na tamte czasy.

Nagrodą w konkursie był najnowszy odkurzacz Hoover HFX. Posiada on szereg innowacyjnych cech, które sprawiają, że sprzątanie będzie jeszcze bardziej precyzyjne i wygodne. Odkurzacz wyposażony został w opatentowaną szczotkę 360° CORNER GENIE™ przeznaczoną do czyszczenia narożników i trudno dostępnych miejsc. Rura flexi pozwali dostosować odkurzacz do różnych powierzchni sprzątania, a oświetlenie LED zadba o to, by nawet w ciemnych zakamarkach nic nie umknęło.  Producent nie zapomniał o właścicielach zwierząt i do usuwania sierści z miękkich powierzchni stworzył specjalną mini elektroszczotką. W każdej chwili możliwe jest także bezpieczne zaparkowanie urządzenia w pozycji pionowej dzięki konstrukcji Park&Go. Natomiast po zakończonym sprzątaniu system Throw-Off pozwoli opróżnić  pojemnik bez konieczności kontaktu z kurzem. Hoover oferuje 5-letnią gwarancję na odkurzacz z serii HFX, by kolejny raz zachwycić innowacyjnością produktu, który posłuży użytkownikom na lata.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe