agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
HP ENVY Recline - nowe seria komputerów All-in-One od HP
HP ENVY Recline 23 TouchSmart Beats Edition

HP ENVY Recline - nowe seria komputerów All-in-One od HP

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Komputery All-In-One / 2013-09-11 12:21:00

Firma HP zaprezentowała nową serię komputerów All-in-One - HP ENVY Recline. Komputery oferują wyjątkowo zaawansowane, w skali całego rynku urządzeń tego typu, funkcje dotykowe. Innowacyjna konstrukcja HP ENVY Recline umożliwia użytkownikom obniżanie i przybliżanie ekranu dotykowego, co sprawia, że korzystanie z nowej linii komputerów jest jeszcze bardziej intuicyjne.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

„Dzięki tej innowacyjnej konstrukcji, urządzenia z serii HP ENVY Recline potrafią bez trudu zmieniać ustawienie tak, aby w naturalny sposób dopasować się do różnych potrzeb użytkowników” — powiedział Louis Perrin, dyrektor ds. produktów dla klientów indywidualnych w dziale druku i komputerów osobistych (Printing and Personal Systems Group) HP EMEA. „Komputery HP ENVY Recline zapewniają najwygodniejsze funkcje dotykowe wśród komputerów PC dostępnych na rynku”.

[[[zdjecie,12497,duze]]]

Firma HP zaprezentowała również dwa nowe monitory oraz nowy komputer z funkcją tabletu - HP Split x2. Ponadto HP wprowadziła na rynek nowe drukarki z serii Deskjet oraz Deskjet Ink Advantage.

Komputery z zaawansowaną technologią dotykową — świetny wygląd, doskonały dźwięk, wygodna obsługa

Dwa nowe komputery All-in-One HP ENVY Recline23 TouchSmart i HP ENVY Recline27 TouchSmart to najbardziej intuicyjne urządzenia z technologią dotykową od HP. Komputery są wyposażone w 10-punktowy ekran dotykowy i rewolucyjną, regulowaną konstrukcję. Przeprowadzone przez firmę HP badanie wykazało, że w przypadku wykonywania zadań wymagających zastosowania wyłącznie narzędzi dotykowych zdecydowana większość użytkowników woli, gdy ekran znajduje się niżej i blisko nich(1). Seria HP ENVY Recline spełnia potrzeby klientów w tym zakresie - udostępnia im ekran dotykowy Full HD(2) z panelem IPS, który reaguje jednocześnie na dotyk wszystkich 10 palców i jest wyposażony w zawias o unikatowej konstrukcji ułatwiającej zmianę pozycji ekranu. Zawias pozwala bez trudu obniżyć ekran pod blat i przybliżyć go do kolan użytkownika, umieszczając go tym samym w naturalnej pozycji do nawigacji dotykowej. Ekran można też jednak wyprostować, jeśli użytkownik chce korzystać z komputera w tradycyjny sposób czy oglądać filmy.Zarówno model HP ENVY Recline23, jak i HP ENVY Recline27 TouchSmart są wyposażone w procesory Intel Core czwartej generacji oraz oddzielną kartę graficzną NVIDIA. Komputer HP ENVY Recline27 jest ponadto wyposażony w technologię Near Field Communication (NFC), która pozwala użytkownikom jednym dotknięciem udostępniać zdjęcia, kontakty i adresy internetowe.HP wprowadza również na rynek nowy komputer All-in-One stworzony z myślą o miłośnikach rozrywki i muzyki, który zachwyca wyjątkowo atrakcyjnym designem i znakomitym dźwiękiem. Stylistykę modelu HP ENVY Recline23 TouchSmart Beats Edition cechują charakterystyczne czarne i czerwone akcenty, a samo urządzenie ma wbudowane podwójne głośniki Beats Audio, które zapewniają najbogatszy dźwięk wśród komputerów klasy PC.

HP Split x2 - komputer z funkcją tabletu

Komputery HP nowej generacji zostały zaprojektowane w taki sposób, aby każdy użytkownik mógł dostosować je do swoich potrzeb. Dzięki zastosowaniu zawiasu magnetycznego użytkownicy mogą korzystać z urządzenia zarówno w formie tabletu jak i notebooka.

HP Split x2 to komputer z funkcją tabletu, który łączy możliwości i mobilność systemu operacyjnego Microsoft Windows8 z zaawansowanymi procesorami Intel Core trzeciej generacji. HP Split x2 dołącza do rodziny komputerów HP z odłączanym ekranem, do których należą już HP SlateBook x2 i HP ENVY x2.

[[[zdjecie,12499,duze]]]

Zarówno w roli wydajnego notebooka, jak i eleganckiego tabletu ekran dotykowy HD o przekątnej 33,8 cm (13,3 cala) umożliwia wyświetlanie i udostępnianie treści, granie w gry oraz słuchanie muzyki z wykorzystaniem technologii Beats Audio, która oferuje doskonały dźwięk.

Drugi dysk twardy w podstawie (pierwszy umieszczony jest w ekranie) zwiększa pojemność pamięci masowej, dwie baterie pozwalają natomiast użytkownikom cieszyć się wyjątkową mobilnością.

HP Split x2 ma atrakcyjny design oraz przyjemną w dotyku obudowę. Materiał, z którego jest wykonana zmniejsza widoczność odcisków palców na urządzeniu oraz pozwala wygodnie trzymać komputer w ręku. Komputer wyposażony jest również w takie rozwiązania jak kamera internetowa HP TrueVision Full HD o rozdzielczości 2 megapikseli z przodu i tabliczka dotykowa HP ImagePad, która umożliwia precyzyjną nawigację za pomocą wielu palców i gestów.

Monitor dotykowy HP Pavilion 23 i monitor HP ENVY 23 IPS

Monitor dotykowy HP Pavilion 23tm zapewnia wygodę i znakomity obraz w cenie niższej niż wiele innych ekranów dotykowych z certyfikatem systemu Windows 8. Monitor jest wyposażony w 5-punktowy ekran dotykowy Full-HD o przekątnej 58,4 cm (23 cale), który oferuje dynamiczny obraz, szeroki kąt widzenia i regulowaną podstawę pozwalającą odchylić monitor nawet o 70 stopni, co zwiększa wygodę korzystania z urządzenia.

[[[zdjecie,12498,duze]]]

Firma HP zaprezentowała również monitor HP ENVY 23 IPS - elegancki, niezwykle cienki wyświetlacz z dwoma portami HDMI, do którego można podłączyć szeroką gamę urządzeń, w tym telefony komórkowe i tablety. Zintegrowane gniazdo słuchawkowe Beats Audio optymalizuje wrażenia dźwiękowe.

Nowe drukarki HP - łatwa obsługa, wszechstronność i kompaktowa konstrukcja

Dzięki oryginalnym wkładom atramentowym HP, seria HP Deskjet Ink Advantage, pozwala wydrukować dwukrotnie więcej stron w tej samej cenie. Natomiast kompaktowa konstrukcja urządzeń pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku.

 • Drukarka HP Deskjet Ink Advantage 1015 to łatwe w obsłudze, niezawodne urządzenie, które zapewnia szybką i prostą konfigurację.
 • Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet 1510 umożliwia łatwe drukowanie, skanowanie i kopiowanie. Opcjonalne wkłady o dużej pojemności umożliwiają wydruk większej liczby stron przy niższych kosztach.
 • Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 1515 zapewnia niezawodne drukowanie, skanowanie i kopiowanie. Natomiast jej kompaktowa konstrukcja umożliwia ustawienie urządzenia w najdogodniejszym miejscu.
 • Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 2545 oferuje użytkownikom bezprzewodowe drukowanie z dowolnego pomieszczenia w domu za pośrednictwem smartfona, tabletu lub komputera PC. Za pomocą aplikacji HP Printer Control dokumenty można też skanować bezpośrednio na urządzenia mobilne.
 • Bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 2645 to łatwe w obsłudze, kompaktowe rozwiązanie z wbudowanym faksem i automatycznym podajnikiem dokumentów.

Ceny i dostępność

 • Zintegrowany komputer HP ENVY Recline23 TouchSmart będzie dostępny w Polsce od października w cenie od 4399 PLN.
 • Zintegrowany komputer HP ENVY Recline23 TouchSmart Beats Edition będzie dostępny w Polsce od października w cenie od 4999 PLN.
 • Zintegrowany komputer HP ENVY Recline27 TouchSmart będzie dostępny w Polsce od września w cenie od 5499 PLN.
 • Monitor dotykowy HP Pavilion 23 będzie dostępny w Polsce od października w cenie od 1499 PLN.
 • Monitor HP ENVY 23 IPS będzie dostępny w Polsce od 15 października w cenie od 899 PLN.
 • Komputer HP Split x2 będzie dostępny w Polsce pod koniec września w cenie od 3999 PLN.
 • Drukarka HP Deskjet Ink Advantage 1015 jest już dostępna w Polsce w cenie 199 PLN.
 • Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet 1510 jest już dostępne w Polsce w cenie 189 PLN.
 • Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 1515 jest już dostępne w Polsce w cenie 269 PLN.
 • Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 2545 jest już dostępne w Polsce w cenie 329 PLN.
 • Bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 2645 będzie dostępne w Polsce w listopadzie w cenie 399 PLN.

źródło: hp/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe