agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin

HP: nowe monochromatyczne urządzenia drukujące z serii LaserJet na kieszeń polskiego przedsiębiorcy

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2011-05-23 11:13:14

Najnowsze urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M1217nfw MFP, dostępne od 949 PLN brutto, nie tylko szybko drukuje, ale też faksuje, kopiuje i skanuje dokumenty z dużą rozdzielczością. Urządzanie zostało dodatkowo wyposażone w funkcję wifi, która umożliwia pracę w ramach sieci bezprzewodowej i Ethernet. „Dla pracowników to nie tylko duże udogodnienie i większy komfort pracy, ale też większa mobilność wewnątrz organizacji” - mówi Robert Sekuła, Kierownik Grupy Produktów dla Biznesu w Dziale Druku i Przetwarzania Obrazu w HP Polska.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M1217nfw MFP, oprócz funkcji wifi, zostało także wzbogacone o innowacyjną technologią HP Smart Install, która umożliwia instalację sterowników w ciągu 5 minut bez konieczności użycia płyty CD oraz o oprogramowanie HP Printer Auto-On/Auto-Off i Instant-On, redukujące trzykrotnie zużycie energii elektrycznej w trakcie procesu drukowania, skanowania i faksowania.

„Funkcja Auto-Off automatycznie wyłącza drukarkę w ciągu minuty od zakończenia zadania drukowania. Z kolei Instant-On umożliwia błyskawiczne uruchomienie urządzenia i wygenerowanie dowolnego wydruku w zaledwie 8,5 sekundy po wyjściu z trybu uśpienia” - wyjaśnia Robert Sekuła.

Drukarka, pracując przy tym na oryginalnych tonerach HP, gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność wydruków, co potwierdzają wyniki niezależnych badań QualityLogic (przy 100 proc. niezawodności oryginalnych tonerów HP do drukarek laserowych monochromatycznych HP, 2 na 5 zamienników okazało się wadliwych). Przy zastosowaniu technologii FastRes rozdzielczość wygenerowanych wydruków może wynieść nawet 1200 x 1200 dpi, i to niezależnie od formatu (HP LaserJet Pro M1217nfw MFP obsługuje formaty standardowe, m.in. A4, A5, A6, B5 i niestandardowe: od 76 x 127 do 216 x 356 mm), oferując przy tym druk dwustronny, druk papieru fotograficznego, kopert, etykiet, folii i pocztówek.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe