agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
HP prezentuje wydajne komputery oraz monitory z serii Pavilion Gaming dla każdego

HP prezentuje wydajne komputery oraz monitory z serii Pavilion Gaming dla każdego

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Monitory / 2018-04-17 08:00:00

Firma HP Inc. przedstawia HP Pavilion Gaming, nową linię notebooków, komputerów stacjonarnych i monitorów zaprojektowanych z myślą o potrzebach graczy i wymagających użytkowników. Urządzenia Pavilion Gaming to połączenie charakterystycznych cech wymaganych przez casualowych graczy - komfortu podczas grania  i wszechstronności w codziennym użytkowaniu.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Gaming to jeden z najszybciej rosnących segmentów rynku PC, na świecie jest ponad miliard graczy, a grający okazjonalnie reprezentują 62 proc.2 tego rosnącego rynku. Podczas gdy linię HP OMEN zbudowano z myślą o entuzjastach, nowa rodzina HP Pavilion została zaprojektowana dla osób, które często wolą kupić jeden komputer do wszystkich zadań.

„HP słucha graczy i rozumie ich potrzeby. Właśnie dlatego rozwijamy najlepszy w branży ekosystem gamingowy, który znajduje uznanie we wszystkich segmentach rynku - powiedziała Anne-Sophie Hadberg, szef działu Consumer Personal Systems EMEA, HP Inc. - Linia HP Pavilion Gaming oferuje okazjonalnym graczom idealną kombinację: płynną rozgrywkę na śmiało zaprojektowanym urządzeniu, które jest wystarczająco wszechstronne, żeby pełnić rolę codziennego komputera”.

HP Pavilion Gaming Laptop 15: graj i twórz również poza domem

HP Pavilion Gaming Laptop 15 łączy mobilność z solidnym sprzętem do gier, tworzenia treści i pracy. Wpływa na to szybka i pojemna pamięć, łączność bezprzewodowa z szybką transmisją danych, ulepszone brzmienie oraz niezawodne rozwiązanie chłodzące w postaci dwóch wentylatorów z wylotami umieszczonymi w tylnych rogach laptopa.

Charakterystyczne cechy urządzenia to m.in.:

 • Mocna maszyna do gier. Do dyspozycji graczy oddano moc obliczeniową wysokowydajnych procesorów mobilnych Intel® Core™ i7+ ósmej generacji3 lub czterordzeniowych procesorów mobilnych  Intel® Core™ i7 ósmej generacji4, które pomogą wykonać szeroką gamę zadań, jeszcze przed uruchomieniem ulubionych gier. Poza tym, gry, filmy i zdjęcia można przechowywać na różnych dyskach twardych o pojemności do 2 TB5, dyskach SSD 256 GB PCIe® NVMe™5, rozwiązaniach hybrydowych z 256GB PCIe® NVMe™ SSD i dyskiem twardym 1 TB5 albo 128 GB PCIe® NVMe™ i dyskiem twardym 2 TB HDD5, a także konfiguracje z dyskiem twardym o pojemności do 1 TB5 i 16 gigabajtami pamięci Intel® Optane™6. Wysoka wydajność graficzna możliwa jest dzięki szerokiemu wyborowi kart graficznych, łącznie z modelem NVIDIA® GeForce® GTX 1060 o konstrukcji MAX-Q Design.
 • Doskonałe wrażenia wizualne i dźwiękowe. Wąskie obramowanie zapewnia rozgrywkę na 15,6-calowym ekranie 144Hz 1080p, 60Hz 1080p lub 60Hz 4K. Głębokie brzmienie jest zasługą technologii B&O Play i funkcji HP Audio Boost obsługującej podwójne głośniki, które zamontowano na górze panelu klawiatury.
 • Błyskawiczna łączność. Szybkie Wi-Fi z anteną 2x2 we wszystkich konfiguracjach i opcja połączenia gigabitowego8 zapewniają wysoką przepustowość potrzebną do grania przez sieć, płynnego streamingu multimediów lub przesyłania dużych plików.
 • Śmiałe i zróżnicowane wzornictwo. Konfiguracje z wysokowydajnymi procesorami mobilnymi Intel® Core™ i+ serii H ósmej generacji3 mają panel klawiatury ze szczotkowanego aluminium i są dostępne w dwóch charakterystycznych stylach. Czarne wykończenie (Shadow Black) połączono z podświetlaną klawiaturą w kolorze zielonym (Acid Green) lub białym (Ghost White), z dopasowanymi kolorystycznie akcentami na portach laptopa. Modele z  procesorami mobilnymi Intel® Core™ i serii U4 są dostępne w wykończeniem Shadow Black z akcentami Ghost White, panelem klawiatury z tworzywa sztucznego i opcjonalną, podświetlaną klawiaturą.

Komputery stacjonarne HP Pavilion Gaming 690 i 790: niezawodna moc i wszechstronność, w połączeniu z odważnym designem

Komputery stacjonarne HP Pavilion Gaming radzą sobie z najnowszymi grami, zapewniając wysoką wydajność i niezawodność w atrakcyjnej cenie. Mają wiele cech wspólnych, zaczynając od unikatowego, wyróżniającego się wzornictwa ze szczotkowanym wykończeniem Shadow Black i zielonym paskiem LED biegnącym w dół przez środek przedniego panelu oraz dopasowanymi akcentami Acid Green nadrukowanych na portach.

Modele stacjonarne zapewniają maksymalną elastyczność, jeśli chodzi o pojemność i wydajność pamięci masowej. Do wyboru są m.in. dyski twarde o pojemności do 3 TB5, stacje SSD 512 GB PCIe® NVMe™5, rozwiązania hybrydowe  o pojemności nawet 512 GB/3 TB5 albo dyski twarde 3 TB z pamięcią Intel® Optane™6. Oba komputery zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe dzięki obsłudze głośników w konfiguracji 5.1 Surround, a funkcja HP Audio Stream umożliwia streaming muzyki z urządzeń mobilnych podłączonych przez Bluetooth. Aby zapewnić łatwy dostęp do portów, najważniejsze wejścia i wyjścia, w tym USB Type A, USB Type-C™, audio i czytnik kart, umieszczono z przodu obudowy, podczas gdy z tyłu znajduje się kombinacja portów USB Type A, audio i wideo.  Istnieje też możliwość wyboru napędu optycznego do instalowania i uruchamiania gier albo po prostu do oglądania filmów.

Komputer stacjonarny HP Pavilion Gaming 690 to mniejsze urządzenie dla casualowych graczy, którzy szukają zoptymalizowanej, oszczędzającej miejsce konstrukcji. Jego charakterystyczne cechy to m.in.:

 • Optymalna moc. Wszechstronność pożądana zarówno przez graczy, jak i twórców, dzięki nawet 6-rdzeniowym procesorom Intel® Core™ i7 ósmej generacji4 albo procesorom AMD Ryzen™ drugiej generacji9 i nawet 16 GB pamięci DDR4 RAM do wykonywania innych zadań podczas gier.
 • Graj bez ograniczeń. Możliwość grania w najnowsze tytułu w zalecanych ustawieniach dzięki wyborowi kart graficznych, m.in. NVIDIA® GeForce® GTX 1060 lub AMD Radeon™ RX 580.
 • Możliwość rozbudowy. W obudowie mieszczą się karty graficzne  w formacie mini i nawet trzy dyski10 oraz dwa moduły DIMM.

Komputer stacjonarny HP Pavilion Gaming 790 to większy, mocniejszy model oferujący szerokie możliwości rozbudowy. Jego charakterystyczne cechy to:

 • Maksymalna moc obliczeniowa i pojemność pamięci. Konfiguracja z 6-rdzeniowymi procesorami Intel® Core™ i7 ósmej generacji4 zapewniają użytkownikom wysoką moc obliczeniową w kreatywnej pracy wielozadaniowej i najnowszych grach,  a nawet 64 GB pamięci DDR4 RAM pozwala bezproblemowo uruchamiać aplikacje intensywnie korzystające z pamięci.
 • Imponująca moc graficzna. Takie karty graficzne, jak NVIDIA® GeForce® GTX lub AMD Radeon™ RX 580, pozwalają cieszyć się najbardziej wymagającymi graficznie grami, jakie są obecnie dostępne na rynku.
 • Pełny magazynek. Komputer można rozbudować z wykorzystaniem standardowych kart graficznych, nawet czterech dysków i czterech modułów DIMM11.

Monitor HP Pavilion Gaming 32 HDR11: idealne połączenie wszechstronności i wydajności

Monitor HP Pavilion Gaming 32 HDR12 zapewnia doskonałą jakość obrazu w grach, pracy artystycznej i rozrywce każdego rodzaju. Połączenie technologii HDR14 z wysoką częstotliwością odświeżania i takimi funkcjami jak technologia Radeon™ FreeSync™13 ogranicza „rwanie” obrazu w grach w przypadku korzystania z karty graficznej AMD Radeon™. Wszystkie te atrybuty w parze z 32-calową przekątną ekranu zapewniają wciągającą i płynną grę.

Charakterystyczne cechy urządzenia to m.in.:

 • Oszałamiające widoki. Monitor klasy VESA Certified Display HDR™ 60014 z jasnością 600 nitów i współczynnikiem kontrastu 6000:115 oraz 95-procentowym pokryciem gamy kolorów DCI-P316 zapewnia żywszy obraz w grach oraz filmach zgodnych z  HDR11, wszystko to na 32-calowym ekranie o rozdzielczości Quad HD17 (2560x1440).
 • Wysoka płynność obrazu. Płynna rozgrywka bez zacięć i „rwania” obrazu poprzez zsynchronizowanie karty graficznej z monitorem za pomocą technologii Radeon™ FreeSync™13. Monitor oferuje częstotliwość odświeżania 75Hz7 oraz czas reakcji rzędu 5 ms.
 • Monitor umożliwia szybkie i łatwe podłączanie popularnych akcesoriów, oferując dwa porty USB, złącze DisplayPort oraz wyjście słuchawkowe, a także dwa porty HDMI, do których można podłączyć konsole do gier, aby wyświetlać obraz z wielu urządzeń.

Ceny i dostępność produktów HP Pavilion Gaming

 • Laptop HP Pavilion Gaming będzie dostępny w Polsce od z końcem czerwca br. w cenie od 3499 PLN.
 • Komputer HP Pavilion Gaming 690 będzie dostępny w Polsce z końcem czerwca br. w cenie od 3499 PLN.
 • Komputer HP Pavilion Gaming 790 będzie dostępny w Polsce z końcem czerwca br. w cenie od 3799 PLN.
 • Monitor HP Pavilion Gaming 32 HDR będzie dostępny w Polsce z końcem września br. w cenie od 1999 PLN .

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe