agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
HP przedstawia nowe rozwiązania druku...

HP przedstawia nowe rozwiązania druku...

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2010-10-12 12:04:00

... w tym innowacyjne technologie, które zmieniają drukarki w systemy zarządzania treścią cyfrową. Firma HP zapowiedziała liczne innowacje w swojej ofercie rozwiązań druku, w tym pierwsze w branży technologie, które znacznie usprawniają interakcje klientów z treścią cyfrową. Nowe rozwiązania zaprojektowano tak , by wszystkim klientom - użytkownikom indywidualnym, małym i średnim firmom, a także dużym przedsiębiorstwom i korporacjom -pomóc w lepszym zarządzaniu treścią cyfrową, jednym dotknięciem przenosić informacje z papieru do plików cyfrowych oraz szybko uzyskiwać dostęp do repozytoriów treści w przedsiębiorstwie.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

„HP wprowadza ważne innowacje i ponownie sprawia, że przyszłość staje się rzeczywistością" - powiedział Vyomesh Joshi, executive vice president, Imaging and Printing Group, HP. "Przekształciliśmy przepływ treści tak, aby wszyscy klienci mieli do niej dostęp, mogli ją drukować i zarządzać nią o każdej porze i w każdym miejscu na świecie”.

Oto najważniejsze nowości:

 •  nowa kategoria drukarek obsługujących internet i wspieranych przez technologie „chmurowe”, obejmująca linie HP Photosmart, Officejet, LaserJet i Designjet, z modelami konsumenckimi w cenach od 399 pln i modelami biurowymi w cenach od 499 pln;
 •  uwolnienie potencjału miliardów stron poprzez umożliwienie drukowania zdjęć, dokumentów i innych plików z urządzeń mobilnych;
 •  przełomowe technologie HP FutureSmart Firmware oraz HP Open Extensibility Platform, które umożliwiają małym i średnim firmom oraz klientom korporacyjnym używanie bieżących i przyszłych rozwiązań firm trzecich oraz systemów zarządzania przepływem pracy nawet na sprzęcie z 2005 roku.

Oferta dla MŚP - biznes w każdym miejscu i o każdej porze

Nowa rodzina internetowych drukarek HP dla małych i średnich firm ułatwia dostęp do aplikacji druku HP, udostępnianie informacji oraz korzystanie z funkcji ePrint wszędzie tam, gdzie jest Twój biznes.

 •  Przewodowe i bezprzewodowe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro CM1415fnw MFP to pierwsza drukarka HP LaserJet, która umożliwia drukowanie z internetu i urządzeń mobilnych oraz oferuje 9-centymetrowy panel sterowania z ekranem dotykowym, dzięki któremu użytkownicy biznesowi w biurze lub w domu mogą łatwo korzystać ze wszystkich funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania. Urządzenie obsługuje łączność przewodową i bezprzewodową. Jest już dostępne w cenie 1649 PLN. Obsługa funkcji HP ePrint i aplikacji druku ma być dostępna zimą.
 •  Seria HP Officejet Pro 8500A eAiO pozwala małym firmom wywrzeć najlepsze wrażenie dzięki profesjonalnym, kolorowym wydrukom, materiałom marketingowym i innym dokumentom biznesowym przy koszcie strony i zużyciu energii niższym o 50 procent niż w przypadku większości kolorowych drukarek laserowych. Urządzenia są już dostępne w cenie od 899 pln.
 •  HP Officejet 7500A eAiO drukuje profesjonalne dokumenty kolorowe przy najniższym koszcie strony w porównaniu z szerokoformatowymi drukarkami atramentowymi podobnej klasy. Drukarka obsługuje różne typy papierów i formaty do A3+. Model 7500A oferuje zintegrowaną łączność przewodową i bezprzewodową, więc może być współdzielony przez wiele komputerów, a ponadto jest wyposażony w 6-centymetrowy, kolorowy ekran dotykowy. Urządzenie jest już dostępne w cenie 999 pln.
 •  Przewodowe i bezprzewodowe urządzenia z serii HP Officejet 6500A eAiO pozwalają użytkownikom drukować profesjonalne, najtańsze w tej klasie dokumenty kolorowe oraz faksować, kopiować i skanować. Model 6500A zużywa o 40 procent mniej energii niż porównywalne drukarki laserowe i jest wyposażony w 6-centymetrowy, kolorowy ekran dotykowy. Urządzenia są już dostępne w cenie od 499 pln.
 •  Nowe aplikacje druku dostępne tej jesieni we wszystkich drukarkach HP eAiO Officejet to m.in.: Google Docs do łatwego skanowania dokumentów do sieci w celu wydrukowania w późniejszym czasie; Box.net do skanowania, udostępniania, organizowania i uzyskiwania dostępu do treści biznesowej przez internet; Reuters do drukowania najnowszych artykułów prasowych; oraz Biztree do natychmiastowego dostępu do formularzy biznesowych, takich jak faktury, kontrakty, rachunki, umowy prawne i listy kontrolne.

Firma HP wprowadziła ponadto rozszerzoną ofertę drukarek z technologią HP ePrint, które mają być dostępne zimą, oraz kompaktowy skaner.

 •  Kolorowa drukarka HP LaserJet Pro CP1025nw to najmniejsza na świecie i jedna z najbardziej energooszczędnych kolorowych drukarek laserowych. Pomaga użytkownikom oszczędzić czas i pieniądze, zużywając nawet 50 procent energii mniej niż konkurencyjne produkty laserowe. Ma być dostępna w listopadzie w cenie 949 PLN.
 •  Kolorowa drukarka HP LaserJet Pro CP1525nw to łatwa w użyciu, tania, kompaktowa drukarka, która zapewnia profesjonalną jakość druku. Oferuje niski pobór mocy dzięki technologii Instant-on, zmniejszając zużycie energii nawet o 50 procent. Ma być dostępna w listopadzie w cenie 1149 PLN.
 •  Urządzenie HP LaserJet Pro M1536dnf MFP oferuje druk dwustronny i zwiększa produktywność dzięki funkcjom drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania, jednocześnie chroniąc aktywa firmy poprzez funkcję blokady faksu. Technologia Instant-on pomaga użytkownikom chronić środowisko, zmniejszając zużycie energii nawet o 50 procent. Urządzenie jest już dostępne w cenie 1249 PLN. Obsługa technologii HP ePrint będzie dostępna zimą 2010 roku.
 •  Ultrakompaktowy skaner HP Scanjet Pro 3000 z podajnikiem arkuszy oferuje skanowanie za jednym dotknięciem przycisku. Ultradźwiękowo wykrywa wciągnięcie dwóch arkuszy i umożliwia niezawodne skanowanie zarówno laminowanych kart, jak i dokumentów formatu Legal. Może skanować dwustronne dokumenty z szybkością do 20 stron na minutę z wykorzystaniem automatycznego podajnika dokumentów na 50 arkuszy. Ma być dostępny w listopadzie w cenie 1790 pln.
agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe