agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
HP wprowadza na rynek pierwsze drukarki z serii Officejet...

HP wprowadza na rynek pierwsze drukarki z serii Officejet...

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2010-09-29 16:42:00

 ...wyposażone w moduł dostępu do Internetu. Firma HP rozszerzyła dziś ofertę nagradzanych drukarek biurowych Officejet, wprowadzając na rynek pierwsze urządzenia z dostępem do Internetu, przeznaczone dla małych firm - w tym, pierwsze na świecie szerokoformatowe urządzenia wielofunkcyjne z dostępem do Internetu. Zastosowana w nowych drukarkach technologia HP ePrint, oferuje klientom możliwość drukowania z każdego urządzenia przenośnego, w dowolnym momencie. Poza tym, dzięki technologii HP Print Apps, klienci biznesowi po raz pierwszy mogą drukować bez pomocy komputera różne treści sieciowe takie, jak szablony i przechowywane dokumenty.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowa seria urządzeń HP Officejet Pro 8500A e-AiO i urządzenie A3 HP Officejet 7500A e-AiO przeznaczona jest dla firm, które poszukują wielofunkcyjnych rozwiązań przewodowych lub bezprzewodowych oferujących wspaniałe wydruki, zapewniając jednocześnie oszczędności z tytułu zwiększenia efektywności. Na przykład, w porównaniu z drukarkami laserowymi, koszt wydruku jednej strony w przypadku serii urządzeń HP Officejet Pro 8500A e-AiO, jest o 50 % niższy.

„Przekształcamy drukowanie z dostępem do Internetu w nowy standard - najpierw w przypadku klientów indywidualnych, a teraz małych firm” - powiedział David Joseph Ryan, Vice President, Inkjet & Web Solutions, EMEA, Imaging and Printing Group, HP. „Dzięki wprowadzeniu technologii HP ePrint i HP Print Apps do nowych, biznesowych drukarek atramentowych, małe firmy mogą zwiększyć wydajność w znaczący sposób - zarówno w biurze, jak i poza nim”.

Pierwsze w ofercie firmy HP drukarki biznesowe z dostępem do Internetu

Dzięki zastosowaniu technologii HP ePrint, każda drukarka ma przypisany adres poczty e-mail, co umożliwia łatwe drukowanie dokumentów, kiedy jesteś poza biurem, a także wygodne drukowanie na potrzeby klientów lub kolegów odwiedzających biuro - bez konieczności instalacji sterowników lub oprogramowania. Aby chronić prywatność i bezpieczeństwo klientów, każdy adres funkcjonujący w ramach rozwiązania ePrint ma charakter unikatowy i nigdy nie jest przekazywany innym użytkownikom (może to zrobić tylko sam klient). Wśród środków ochrony prywatności i bezpieczeństwa stosowanych przez firmę HP, należy wymienić standardowe filtry antyspamowe, mające na celu ochronę klientów przed nieupoważnionym użyciem danych. Adres poczty elektronicznej można skasować w dowolnym czasie. Oprócz tego, istnieje możliwość zdefiniowania tzw. „białej listy”, aby mieć pewność, że wydruki pochodzą tylko z adresów poczty elektronicznej znajdujących się na liście.
Technologia HP Print Apps pozwala na drukowanie treści sieciowych bez pomocy komputera. Aplikacje Print Apps, oferowane bezpośrednio na ekranie dotykowym drukarki, zapewniają dostęp do usług takich, jak: Google Docs (łatwe skanowanie i przechowywanie dokumentów w sieci, w celu wydrukowania ich w terminie późniejszym); Box.net (skanowanie, udostępnianie, zarządzanie treściami biznesowymi i dostęp do nich w trybie online); Biztree (błyskawiczny dostęp do formularzy biznesowych takich, jak: faktury, umowy, pokwitowania, porozumienia i listy kontrolne).

Urządzenie HP Officejet Pro 8500A e-AiO

Urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet Pro 8500A e-AiO umożliwia małym firmom drukowanie kolorowych zdjęć, materiałów marketingowych lub innych dokumentów biznesowych - w profesjonalnej jakości i przy kosztach niższych nawet o 50% w porównaniu z drukarkami laserowymi. Urządzenie może współpracować z wieloma komputerami, korzystając z sieci przewodowej i bezprzewodowej. Dzięki stosowaniu oryginalnych atramentów HP Officejet oraz papieru ColorLok (stanowiącego podstawową opcję dla modeli Officejet Pro 8000 i 8500), można uzyskać wydruki o intensywnych i jaśniejszych kolorach, głębszej czerni i zwiększonej odporności na wodę.


Seria urządzeń HP Officejet Pro 8500A e-AiO obejmuje dwa modele:

  • HP Officejet Pro 8500A e-AiO: Zapewnia szybki dostęp do sieci oraz do aplikacji, przy pomocy wbudowanego ekranu dotykowego o przekątnej 6 cm. To bezprzewodowe urządzenie oferuje prędkość drukowania porównywalną z drukarkami laserowymi (do 15 str/min w czerni i 11 str/min w kolorrze), wyposażone jest w pojemnik na papier na 250 arkuszy, automatyczny podajnik dokumentów na 35 arkuszy (simplex), port USB oraz gniazda na karty pamięci. Użytkownicy mogą również skanować oraz faksować dokumenty do komputerów i katalogów sieciowych, a także kopiować dwustronne karty identyfikacyjne (np. prawo jazdy) na jednej stronie kartki. Urządzenie jest aktualnie dostępne w sprzedaży detalicznej w cenie 999,00 zł.
  • HP Officejet Pro 8500A Plus e-AiO: Oprócz wszystkich funkcji i właściwości modelu HP Officejet Pro 8500A e-AiO, urządzenie to oferuje większy ekran dotykowy (10,9 cm), automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy, płytę szklaną w formacie Legal oraz funkcję skanowania i faksowania do poczty e-mail. Rozwiązania CopySmart (np. CopyFix) umożliwiają korygowanie porysowanych lub nieprawidłowo ustawionych zdjęć i uzyskanie wydruków o wysokiej jakości. Urządzenie jest aktualnie dostępne w sprzedaży detalicznej w cenie 1 299,00 zł.

Dzięki rozwiązaniu HP Eco, posiadające oznaczenie ENERGY STAR® urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet Pro 8500A e-AiO, zużywa do 50% mniej energii oraz do 80% mniej materiałów eksploatacyjnych i wkładów w przeliczeniu na masę - w porównaniu z kolorowymi drukarkami laserowymi. Urządzenie oferuje również opcję wskazówek (Eco Tips) wyświetlanych na panelu sterowania, dotyczących: oszczędzania energii, recyklingu wkładów atramentowych i zmniejszenia zużycia papieru do 50%, dzięki funkcji automatycznego drukowania dwustronnego.

Nowy zestaw HP 940XL Officejet Value Pack pomaga zredukować koszty

Urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet Pro 8500A e-AiO jest kom-patybilne z zestawem HP 940XL Officejet Value Pack, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać dodatkowe oszczędności podczas druko-wania. Nowy zestaw zawiera 100 arkuszy papieru HP Professional Inkjet 180, z połyskiem oraz trzy kolorowe wkłady atramentowe HP 940XL Officejet (błękitny, purpurowy i żółty). W zestawie znajduje się również płyta CD „HP Business Marketing Design”, zawierająca wiele szablonów marketingowych i wskazówek ułatwiających projektowanie. Użytkownicy prywatni i małe firmy mogą korzystać z kompletnego zestawu produktów podczas przygotowywania materiałów pro-mocyjnych i ulotek reklamowych.

Urządzenie wielofunkcyjne A3 HP Officejet 7500A e-AiO

W przypadku firm poszukujących przewodowych lub bezprzewodowych urządzeń wielofunkcyjnych umożliwiających drukowanie profesjonalnych materiałów o wielkości od 8 x 13 cm do 33 x 48 cm (format A3+), firma HP proponuje model HP Officejet 7500A e-AiO- pierwsze na świecie urządzenie wielofunkcyjne A3 z dostępem do Internetu, zapewniające najniższy koszt wydruku pojedynczej strony, w porównaniu z innymi urządzeniami wielofunkcyjnymi A3 dostępnymi na rynku. Urządzenie oferuje funkcję faksowania, kopiowania i skanowania dokumentów, prędkość wydruku porównywalną z drukarkami laserowymi (do 10 str/min w czerni i 7 str/min w kolorze. Wyposażone jest w tacę na 150 arkuszy papieru w formacie A3, automatyczny podajnik dokumentów na 35 arkuszy (simplex), port USB, gniazda na karty pamięci, ekran dotykowy o przekątnej 6 cm oraz rozwiązania Co-pySmart. Przy pomocy urządzenia A3 HP Officejet 7500A e-AiO można uzyskać profesjonalne wydruki kolorowe, wydruki tekstu o laserowej jakości oraz doskonałe wydruki zdjęć, dzięki zastosowaniu oryginalnych atramentów HP Officejet oraz przeznaczonych dla biur tuszy o dużej pojemności. Bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne zużywa o 40% mniej energii, niż porównywalne produkty oparte na technologii laserowej. Urządzenie jest dostępne w sprzedaży detalicznej w cenie 999,00 zł

Nowy zestaw HP 920XL Officejet Value Pack pomaga zredukować koszty

Urządzenie wielofunkcyjne A3 HP Officejet 7500A e-AiO jest komaptybilne z zestawem HP 920XL Officejet Value Pack, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać dodatkowe oszczędności podczas drukowania. Nowy zestaw zawiera 100 arkuszy papieru HP Professional Inkjet, 180gr, matowy oraz trzy kolorowe wkłady atramentowe HP 920XL Officejet (błękitny, purpurowy i żółty). W zestawie znajduje się również płyta CD „HP Business Marketing Design”, zawierająca wiele szablonów marketingowych i wskazówek uła-twiających projektowanie. Użytkownicy prywatni i małe firmy mogą korzystać z kompletnego zestawu produktów podczas przygotowywania materiałów promocyjnych i ulotek reklamowych. 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe