agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
iCoook polskiej marki MPM podbija serca Polaków

iCoook polskiej marki MPM podbija serca Polaków

MAŁE AGD / Roboty kuchenne / 2021-04-27 10:46:40

iCoook, multifunkcyjny termorobot z WIFI, przebojem wdarł się do kuchni i serc Polaków. O jego jakość i nieustanny rozwój dba obecna na rynku od ponad 30 lat polska marka MPM.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

iCoook to nowoczesny robot kuchenny, który łączy w sobie możliwości większości używanych w kuchni sprzętów. Posiada funkcje m.in: gotowania, podsmażania, blendowania, mieszania, ubijania, miksowania, ugniatania, gotowania na parze, siekania, krojenia, ścierania, szatkowania, rozdrabniania i ważenia. Automatyczne programy i wbudowane przepisy kulinarne znacznie ułatwiają codzienne gotowanie, ograniczając do minimum zaangażowanie kucharza. Jest intuicyjny w obsłudze i wyposażony w bogaty zestaw akcesoriów.

Dzięki łączności wifi oprogramowanie i baza przepisów iCoook są bieżąco aktualizowane i wzbogacane o nowe pozycje. W porównaniu z konkurencyjnymi modelami robotów gotujących wyróżnia się dyskretniejszym rozmiarem i przystępną ceną. – To nasz „bohater” w grupie małego AGD. Nowoczesny termorobot, który spełni oczekiwania zarówno początkujących domowych kucharzy jak i osób wymagających – mówi Piotr Płochocki, założyciel MPM. Pierwszą weryfikację przez użytkowników iCoook ma już za sobą. Recenzje są entuzjastyczne. – Nareszcie urządzenie, które odciąża realnie od pracy w kuchni, wygląda atrakcyjnie i nie kosztuje majątku. A do tego daje inspiracje w gotowaniu. Bardzo solidnie wykonane. Stabilnie stoi podczas pracy, szybko nagrzewa się. Dania wychodzą w sumie za każdy razem, nie da się nic zepsuć. Gorąco polecam – czytamy w jednej z internetowych opinii. – Bardzo dobrze wykonany robot. Działa sprawnie i szczerze powiem, że ilość akcesoriów sprawia, że pozbędę się z domu kilku innych urządzeń. Oszczędność miejsca! – czytamy w kolejnej ocenie. Podobnych opinii jest dużo więcej.

iCoook polskiej marki MPM ponownie dostępny jest we wszystkich dużych sieciach dystrybucyjnych AGD i sklepach internetowych.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe