agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
IFA 2017: Grupa WAHL przedstawia nową gamę produktów podróżnych

IFA 2017: Grupa WAHL przedstawia nową gamę produktów podróżnych

ZDROWIE I URODA / Golarki męskie / 2017-08-01 07:26:57

Z okazji targów IFA, grupa WAHL, specjalista w dziedzinie maszynek do strzyżenia dla mężczyzn, przedstawia nowości swoich dwóch marek, WAHL oraz Moser, wyspecjalizowanych w produkcji urządzeń dla mężczyzn.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Marka WAHL wprowadza nową kompletną gamę produktów niezbędnych w podróży, dla mężczyzn zadbanych od stóp do głów, którzy w każdej okoliczności chcą mieć pełną kontrolę nad swoim wyglądem. Dwa nowe modele maszynek do strzyżenia o designie „sporty-chic” zostały stworzone specjalnie do dbania o brodę jak i całego ciała. Zarówno te jak i wszystkie inne produkty grupy Wahl, zostały stworzone na podstawie badań przeprowadzonych wśród konsumentów oraz w odpowiedzi na ich potrzeby.

Kolejną nowością jest krok naprzód, jaki WAHL robi w kierunku kosmetyki, przedstawiając gamę trzech nowych olejków zapachowych do brody.

To nie wszystko! Nowa maszynka o prostokątnym kształcie, do brody i ciała, wzbogaca linię produktów Moser: dwa nowe modele maszynek do włosów w kolorach zielonym i niebieskim wzbogacają Serię 1400Wahl, dostarczając na rynek produkty w różnych kolorach, udowadnia zdolność tworzenia produktów odpowiadających oczekiwaniom konsumentów oraz niestandardowym wymaganiom dystrybutorów.

źródło: wahl/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe