agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
IFA 2019: Firma Sharp zaprezentuje największy na świecie ekran 8K LCD

IFA 2019: Firma Sharp zaprezentuje największy na świecie ekran 8K LCD

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Monitory / 2019-09-04 15:10:43

Na tegorocznych targach elektroniki użytkowej IFA 2019, które odbędą się w dniach 6-11 września w Berlinie, firma Sharp zaprezentuje największy na świecie model wyświetlacza ciekłokrystalicznego. Stoisko firmy będzie zawierać nie tylko szeroką gamę produktów 8K takich jak prosumencki aparat, kamera oraz ogromny 120 calowy ekran, ale także rewolucyjny ekosystem 8K+5G, który obejmuje przykłady wykorzystania technologii 8K w takich obszarach jak medycyna i sztuka.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Sharp posiada długą tradycję wprowadzania na rynek pionierskich technologii i produktów 8K.  Na tegorocznych targach japońska firma przedstawi plany dotyczące dalszej ewolucji ultranowoczesnego ekosystemu 8K+5G, którego działanie opiera się na wykorzystaniu ogromnych możliwości szybkiej transmisji danych oferowanej w ramach technologii mobilnej 5G. Kompleksowe ramy technologiczne rozwiązania oferowanego przez firmę obejmują usługę 5G spełniającą wymagania dotyczące danych w kontekście obrazowania 8K UHD i obiecują zmienić życie konsumentów na wielu różnych polach, od produkcji i transmisji wideo, po medycynę i edukację.

Odkąd w 2011 roku wprowadziliśmy na rynek pierwszy na świecie wyświetlacz 8K, nieustannie rozwijamy produkty 8K w obszarze konsumenckim (B2C). Obecnie, dzięki postępom dokonanym w zakresie technologii dotyczących komunikacji i obrazowania, jesteśmy także w stanie zaoferować nową jakość w kategorii produktów przeznaczonych dla klientów biznesowych (B2B) – ogłosił Kazuhiro Kitamura, prezes globalnej jednostki biznesowej ds. systemów telewizyjnych (Global TV Systems BU President) oraz szef działu biznesu w Europie (Head of Business Europe).

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe