agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Igrzyska Southeast Asian Games Esports 2019 z rekordowymi liczbami ze streamów
SEA Games esport

Igrzyska Southeast Asian Games Esports 2019 z rekordowymi liczbami ze streamów

INNE / Internet / 2019-12-16 11:26:11

Razer, wiodąca globalna marka lifestyle'owa dla graczy, świętuje zakończenie sześciu niezwykle udanych turniejów esportowych, w ramach Igrzysk Azji Południowo-Wschodniej 2019 (SEA Games 2019). Ceremonia zamknięcia pierwszej ważnej imprezy sportowej, gdzie esport został sportem medalowym, to jednocześnie nowy początek dla branży esportowej.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Jeszcze przed powołaniem na oficjalnego partnera esportowego podczas SEA Games 2019, długoletnią misją Razera była globalne uznanie esportu. Dzięki sukcesowi wydarzeń esportowych na SEA Games 2019, Razer skoncentruje się teraz na Igrzyskach Olimpijskich.

„Wydarzenie esportowe odniosło ogromny sukces, a rozgrywki były świadectwem naszego talentu esportowego w regionie”- powiedział David Tse, Global Esport Director w Razer. „Chociaż osiągnęliśmy sukces poprzez SEA Games, ta podróż do pełnej legitymizacji esportu jeszcze się nie skończyła. Będziemy nadal walczyć o włączenie esportu do Igrzysk Olimpijskich i czekamy na kolejne rozgrywki SEA Games w 2021 r. ”

Imponujące wsparcie fanów z całego świata

Przez wzgląd, że było to pierwsze esportowe wydarzenie medalowe, fani ze wszystkich stron świata śledzili imprezę zdalnie, ale też odwiedzali San Juan Arena, aby obejrzeć zawody na żywo. Już pierwszego dnia platformy streamingowe Razer odnotowały ponad milion wyświetleń i około 70 000 widzów oglądających rozgrywki jednocześnie.

W szczytowym momencie San Juan Arena była pełna, a platformy streamingowe Razer zarejestrowały 20 milionów wyświetleń z 90 000 jednoczesnych widzów. Widzowie spędzili także ponad 200 000 godzin oglądając transmisje na YouTube, co czyni je jednymi z 10 filmów o grach najszybciej zdobywających popularność na tej platformie.

„Zobaczyliśmy ekscytującą rozgrywkę i rywalizację na wysokim poziomie. Esportowcy SEA Games wykazali się hartem ducha, odpornością i ogromnym szacunkiem dla swojego rzemiosła i kibiców”, powiedział Alvin Juban z Philippine SEA Games Esports Union. „Jesteśmy dumni, że możemy ich gościć i mamy nadzieję, że zobaczymy ich ponownie w następnych SEA Games”.

Razer otrzymuje honorowe wyróżnienie od PHISGOC

Razer otrzymał honorowe wyróżnienie od PHISGOC za jego wkład w promocję esportu na całym świecie. PHISGOC podzielił się informacją o przyznaniu tego wyróżnienia we wszytskich swoich kanałach społecznościowych.

„PHISGOC uznaje Razera, oficjalnego partnera esportowego imprezy, jako pomysłodawcę włączenia esportu do 30 Igrzysk SEA Games. Stało się tak m.in. dzięki współzałożycielowi i CEO Razera - Min-Liang Tanowi oraz marszałkowi Izby Reprezentantów Filipin i prezesowi PHISGOC - Alanowi Cayetano” - powiedział Juban. “Olbrzymi sukces wydarzenia esportowego z zeszłego tygodnia dowodzi tylko słuszności naszej wizji potwierdza nasze partnerstwo z Razerem”.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe