agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
iiyama ogłosiła premierę nowych ekranów digital signage. Można je łatwo złączyć ze sobą

iiyama ogłosiła premierę nowych ekranów digital signage. Można je łatwo złączyć ze sobą

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Monitory / 2019-05-31 10:42:31

Japoński producent iiyama wprowadził właśnie na rynek cztery profesjonalne panele wielkoformatowe o przekątnych ekranu od 32 do 55 cali. Wyposażono je w matryce IPS o rozdzielczości Full HD, mają też wgrany system operacyjny Android. Natomiast funkcja daisy chain w prosty sposób pozwala na stworzenie jednego obrazu z kilku paneli.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Najnowsze urządzenia z serii ProLite o bardzo szerokim zastosowaniu to: LH3246HS-B1 (przekątna ekranu 32’), LH4346HS-B1 (43’), LH4946HS-B1 (49’) i LH5546HS-B1 (55’). Ekrany o formacie 16:9 mają matrycę IPS o rozdzielczości natywnej Full HD. Zapewnia ona szerokie kąty widzenia i wierne odwzorowanie kolorów, które są głębokie oraz żywe. Charakteryzuje się także kontrastem statycznym 1100:1. W zależności od konkretnego modelu, czas reakcji wynosi od 10 do 12ms, a jasność 400 lub 450 cd/m². Każdy z paneli pracuje w oparciu o system Android. Wersja systemu, przygotowana specjalnie dla monitorów wielkoformatowych, pozwoli na instalację własnego oprogramowania do zarządzania treścią i materiałami. Co ważne, urządzenia mogą działać w trybie 24 godzin na dobę.

Wszystkie modele zostały wyposażone w Media Player. Zintegrowany odtwarzacz może służyć jako tablica informacyjna i uruchamiać Player automatycznie na zadanym pliku (pamięć USB, pamięć wewnętrzna). Wbudowany harmonogram pozwoli uruchomić film korporacyjny o konkretnej godzinie, w konkretne dni.

Ekrany iiyama wyróżniają się funkcją daisy chain, która pozwala na „łańcuchowe” połączenie wielu egzemplarzy razem. Takie rozwiązanie technologiczne zapewnia maksymalną prostotę instalacji. Kolejne ekrany dołącza się do następnych za pośrednictwem łącza DisplayPort, bez konieczności łączenia ze sobą wszystkich poszczególnych egzemplarzy. Możliwe jest zawieszenie ich na ścianie zarówno w orientacji poziomej, jak i w pionowej. Taki łańcuch paneli można więc szybko i sprawnie powiększać o kolejne ogniwa. Smukłe ramki matowej obudowy gwarantują efekt praktycznie nieprzerwanych wyświetlanych treści. Dzięki temu panele mogą mieć idealne zastosowanie w reklamie, biznesie, sieciach usługowych, punktach sprzedaży, szkołach i uczelniach wyższych czy kioskach informacyjnych.      

Producent zadbał o szeroki wachlarz wejść: VGA, DVI, HDMI i DisplayPort. Co więcej, nie brak złączy USB, micro USB i micro SD, a także głośników 2 x 10W.  

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe