agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Indukcja to nie wszystko, nowoczesne płyty grzewcze są jeszcze inteligentniejsze!
Płyta indukcyjna Hisense

Indukcja to nie wszystko, nowoczesne płyty grzewcze są jeszcze inteligentniejsze!

DUŻE AGD / Płyty grzejne / 2022-05-19 17:46:46

W ostatnich latach płyty indukcyjnie zyskują coraz bardziej na popularności – nie tylko stają się relatywnie tańsze w użytkowaniu, dzięki oszczędności energii, ale również dzięki dynamicznemu rozwojowi technologii mogą wspierać w kulinarnych wyzwaniach nie tylko amatorów, ale i profesjonalistów. Najnowsze urządzenia od Hisense, w tym płyta indukcyjna I8455C, to innowacyjne, rozwiązania, które sprawią, że kuchnia będzie bardziej „smart”.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Mistrzowie programowania... w kuchni

Niczym w smartfonach, gdzie są aplikacje mogą odmienić każdą codzienną czynność, najnowsze płyty indukcyjne Hisense I8455C mają proste w konfiguracji programy, które wzbogacą kuchnię każdego kucharza – zarówno amatora jak i profesjonalisty. Funkcje gotowania w dużej ilości wody, duszenia, inteligentnego grillowania czy gotowania na wolnym ogniu ułatwiają pracę, szczególnie kiedy trzeba się pospieszyć i przygotować kilka potraw jednocześnie. Domowi cukiernicy z pewnością docenią możliwość powolnego rozpuszczania składników w temperaturze 42 stopni Celsjusza, unikając ich przypalenia. Natomiast dla osób lubiących gotować z dużym wyprzedzeniem, ciekawym rozwiązaniem będzie opcja StayWarm, która utrzyma temperaturę przygotowanych wcześniej dań. Wszystko te rozwiązania mogą być używane jednocześnie dzięki możliwościom programu Step Zone, czyli stref różnych temperatur.

Inteligentne rozwiązania od Hisense automatycznie wykrywają pozycję naczyń i aktywują odpowiednią strefę gotowania. Naczynia można też bez problemu przesuwać po pionowych strefach, bez utraty chociażby kilowata energii. Nawet największe brytfanny nie stanowią wyzwania dla płyty I8455C, dzięki funkcji Flexible Zone, która umożliwia połączenie dwóch stref indukcyjnych. Dla tych, którzy nie chcą tracić czasu w kuchni lub potrzebujących pomocy przy smażeniu na przykład steków dostępna jest także funkcja szybkiego podgrzewania.

Nie trzeba się również martwić, gdy odchodzi się od kuchenki i przerywa na chwilę gotowanie. Rozwiązaniem jest Stop Go – czyli zapauzowanie wszystkich stref płyty. Funkcja zapamięta wszystkie programy dla poszczególnych stref i po ponownym naciśnięciu przyciski Stop Go, przywróci wcześniejsze ustawienia.

Dużo bezpiecznego miejsca do gotowania

Hisense I8455C to aż cztery indukcyjne strefy grzewcze, każda z nich o wymiarach Ø 21×19, a łączne wymiary urządzenia to 79,5×52 cm. Dzięki zastosowaniu funkcji SliderTouch, moc płyty można płynnie regulować za pomocą dotyku – tak jak przyzwyczajeni jesteśmy w naszych smartfonach. Natomiast ustawienia czułości dotyku, można dostosować do preferencji każdego użytkownika. Wszystko to przy zastosowaniu pełnego bezpieczeństwa, funkcja childLock Pro, stanowi skuteczną blokadę przed najmłodszymi członkami rodziny.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe