agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Indukcyjne ładowanie w technologii Qi dzięki nowej ładowarce marki Hama
Hama ładowarka indukcyjna

Indukcyjne ładowanie w technologii Qi dzięki nowej ładowarce marki Hama

GSM / Akcesoria GSM / 2019-04-01 15:20:22

Bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych to temat, który często poruszany jest przez użytkowników smartfonów, tabletów czy laptopów. Obecnie możemy coraz częściej korzystać z technologii ładowania indukcyjnego, który proponowany jest użytkownikom nowoczesnych telefonów. Marka Hama otwiera się na użytkowników, którzy cenią sobie nie tylko szybkie i bezpieczne ładowanie, ale też wygodę bez plątaniny kabli. Do portfolio produktowego weszła bowiem nowa ładowarka indukcyjna: FC-10 Fabric 10 W.

 

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Ekskluzywnie i szybko

Tymi dwoma słowami można w skrócie opisać działanie urządzenia FC-10 Fabric 10 W. Za pomocą technologii Qi mamy zagwarantowane bezprzewodowe i maksymalnie szybkie ładowanie smartfonów dostosowane do wymagań urządzenia. Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator wydłużając jego trwałość, a ekskluzywna powłoka z tkaniny chroni tylną część smartfona przed zadrapaniami. Ładowarka wykonana jest z eleganckiej, trwałej aluminiowej obudowy. Dzięki FC-10 Fabric możemy liczyć na maksymalną wydajność wyjściową 10 W. Samo urządzenie charakteryzuje się smukłym wyglądem (długość 124 mm, szerokość 70 mm, wysokość 10 mm, a waga to jedynie 93 g). Ładowanie rozpoczyna się automatycznie po umieszczeniu smartfona na ładowarce. Do kompletu dodano także przewód ładujący micro-USB.

Szybka technologia ładowania dla większego komfortu

Ładowarka FC-10 Fabric 10 W wyposażona w technologię łądowania Qi. Oznacza to, że mamy zagwarantowaną dużą prędkość ładowania. Podobnie jak Wi-Fi czy Bluetooth, Qi jest globalnym standardem, który coraz częściej pojawia się w wielu domach. Przy czym warto podkreślić, że w przypadku produktu marki Hama ładowanie to odbywa się również z prędkością Fast Charge, a według badań oznacza to, że skok szybkości ładowania liczony jest nawet w wartości 300% w porównaniu do tradycyjnych ładowarek! Dlatego też producent zadbał o właściwe wartości natężenia i napięcia w urządzeniu.

Wyróżniamy tutaj tryb 1 - "low power" dostarczający moc 5W (5V * 1A) oraz tryb 2 - będący popularnym trybem "15-watowym" (9 * 1,57A = 14,13W).

Jeśli zależy nam na wytrzymałej i bezpiecznej ładowarce, na pewno warto zwrócić uwagę na nowość marki Hama. Szybkie ładowanie, niebagatelny design i ta cena – 89,90 zł. Po więcej informacji zapraszamy na www.hama.pl

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe