agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
innovaphone App Store: Nowe aplikacje zaprojektowane przez partnerów

innovaphone App Store: Nowe aplikacje zaprojektowane przez partnerów

GSM / Aplikacje / 2022-01-17 15:41:39

innovaphone myApps, platforma do komunikacji, pracy i współpracy ze zintegrowaną  telefonią IP i rozwiązaniem Unified Communications (ujednolicona komunikacja), została wzbogacona o nowe aplikacje w innovaphone App Store. W sklepie dostępne są nie tylko aplikacje niemieckiego producenta z Sindelfingen (Niemcy), lecz także aplikacje partnerów, które opracowane zostały na podstawie wspólnej platformy programistycznej i dzięki temu mogą być bezproblemowo zintegrowane ze środowiskiem myApps. Dla programistów oznacza to nowe możliwości biznesowe, a dla klientów szeroki wachlarz dodatkowych funkcji dostosowanych do potrzeb różnych branż.

Specjalna aplikacja dla branży hotelarskiej? Aplikacja "Lunch App" do wygodnej rezerwacji obiadu w stołówce? Narzędzie do rejestracji czasu pracy w formacie aplikacji? Środowisko programistyczne myApps oferuje platformę do tworzenia aplikacji dzięki której zagwarantowane jest uniwersalne zastosowanie na wszystkich urządzeniach i wysokie standardy bezpieczeństwa. Programiści mają dostęp do interfejsów programowania (API), które innovaphone wykorzystuje wewnętrznie do tworzenia własnych aplikacji. Programiści mogą na forum programistów innovaphone wymieniać się pomysłami zarówno ze społecznością programistów, jak i z producentem. "Podstawowa idea myApps tkwi w naszym App Store: Otwarta platforma, na której możliwa jest intensywna wymiana z innymi programistami i ich aktywny udział w tworzeniu nowych aplikacji. Z każdą nową aplikacją platforma innovaphone myApps staje się jeszcze bardziej wszechstronna i wzbogacona o dodatkowe funkcje dla naszych klientów. Zapewniamy w tym celu wszystkie narzędzia." - wyjaśnia Dagmar Geer, Prezes Zarządu innovaphone AG.

innovaphone oferuje różne modele wprowadzenia aplikacji na  rynek i ich sprzedaży – od bezpłatnych aplikacji, przez sprzedaż na bazie licencji innovaphone lub za pośrednictwem kanału dystrybucji innovaphone. Wszystkie dostępne aplikacje można pobrać bezpośrednio w innovaphone App Store.

Wśród pierwszych programistów, którzy wprowadzili na rynek "aplikację partnerską" w sklepie innovaphone App Store jest firma byon, która właśnie opracowała całą serię nowych aplikacji. Udo Thermer, Dyrektor Zarządzający byon, jest bardzo zadowolony z warunków, jakie innovaphone oferuje programistom: "Wszystkie podstawowe funkcje, jak również interfejsy i biblioteki są uwzględnione, a dla wszystkich podstawowych funkcji zapewnione są interfejsy API. Oznacza to, że można się całkowicie skupić na funkcjonalności aplikacji. A fakt, że nie trzeba samodzielnie zajmować się wprowadzeniem aplikacji na rynek, jest prawdziwą wartością dodaną. Nie ma łatwiejszego i wygodniejszego sposobu na programowanie aplikacji.”

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe