agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
innovaphone spotyka się z partnerami i klientami na licznych targach i wydarzeniach

innovaphone spotyka się z partnerami i klientami na licznych targach i wydarzeniach

2023-10-16 12:37:37

Niemiecki producent z Sindelfingen, który jest aktywny w Europie i ostatnio coraz częściej na całym świecie, będzie obecny tej jesieni na wielu targach, wydarzeniach branżowych oraz konferencjach. innovaphone prezentuje podczas wydarzeń swoją platformę do pracy, komunikacji i współpracy myApps oraz jej rozszerzenie o narzędzia organizacyjne dla sektora biznesowego.

Jesień obfituje również w Polsce w szereg wydarzeń poświęconych branży komunikacyjnej. W tym roku będziemy obecni w sumie na 5 wydarzeniach, z których dwa wrześniowe już się odbyły. Z naszym partnerem firmą Grandmetric z Poznania uczestniczyliśmy  w kolejnym konwencie dla informatyków, tym razem w  „Wielkopolskim Konwencie Informatyków” w Tarnowie Podgórnym (11-12 września) oraz w „IT Proffessional Security Camp” w Racławicach koło Krakowa (21-23 września). Tematem wydarzeń było bezpieczeństwo w systemach komunikacyjnych, przede wszystkim dla sektora publicznego. Wszystkim odwiedzającym mogliśmy zaprezentować nasz system komunikacyjny, w którym zintegrowane są zawsze aktualne i zgodne z aktualnymi protokołami mechanizmy bezpieczeństwa. Kolejne wydarzenie, na którym będzie można się z nami już niedługo spotkać to Konferencja KIKE 2023 w Warszawie (16-18 października), w której weźmiemy udział z naszym dystrybutorem firmą KONTEL oraz naszym partnerem firmą SNOM. Już niedługo odbędą się największe targi przemysłowe w Polsce „Warsaw Industry Week” (24-26 października), na których również będziemy gościć, tym razem z naszym partnerem firmą Lamar-Telecom. W listopadzie odbędzie się ostatnie wydarzenie, na którym będziemy obecni tej jesieni, również z kolejnym naszym partnerem, tym razem firmą Network Experts - VII  edycja wydarzenia „International Expo Pancernik IT Poland” w Chorzowie (15 listopada). Podczas wszystkich wydarzeń prezentujemy na naszym stoisku firmowym bezpieczną platformę do pracy, komunikacji i współpracy: ekosytem myApps.

Na początku października (3-5.10.23) odbyły się targi w Brazylii w Sao Paolo Futurecom ("Future Communication"), które są jednymi z największych targów B2B poświęconych komunikacji i współpracy w Ameryce Południowej. innovaphone wraz ze swoim partnerem firmą Wecom, wzięli udział w targach jako wystawca i zaprezentowali szerokiej publiczności ogromny potencjał otwartej platformy myApps, zwłaszcza w zakresie niestandardowych rozwiązań branżowych.

W dniach 10-12 października innovaphone będzie miał swoje stoisko na targach it-sa, których tematem przewodnim będzie "cyberbezpieczeństwo".  innovaphone wyróżnia się spośród innych dostawców na rynku dzięki kompleksowej koncepcji bezpieczeństwa: wszystkie istotne mechanizmy bezpieczeństwa zintegrowane są od samego początku z całym portfolio produktów. Opracowany przez innovaphone Session Border Controller oraz innovaphone Reverse Proxy niezawodnie chronią innovaphone PBX przed atakami z zewnątrz. Klienci innovaphone mają przede wszystkim możliwość korzystania z innovaphone PBX z myApps z chmury, jako rozwiązanie lokalne lub jako zwirtualizowane rozwiązanie lokalne, pozostawiając w ten sposób pełną suwerenność nad wszystkimi danymi we własnym firmowym IT.

innovaphone spotka się również z partnerami technologicznymi i klientami na kilku wydarzeniach w innych krajach europejskich: na początku października we Francji na Salon des Maires du Var 2023, wydarzeniu dedykowanym instytucjom publicznym oraz we Włoszech na targach hybrydowych Forum Risk Management w dniach 21-24 listopada, które są jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych we włoskim sektorze opieki zdrowotnej. Na targach technologicznych AOTEC w Granadzie / Hiszpania (23 / 24.11.23) innovaphone będzie również obecny jako wystawca.

Kolejną atrakcją jesiennych targów jest pierwsze spotkanie App Partner Community, na które innovaphone zaprasza wraz ze swoim partnerem technologicznym k-businesscom. W formacie hybrydowym - w siedzibie firmy w Sindelfingen, w k-businesscom w Neuss lub jako uczestnik wirtualny - perspektywy wynikające z rozwoju nowych aplikacji na platformę innovaphone zostaną przedstawione zainteresowanym partnerom technologicznym i klientom.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe