agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Innowacyjna pralka odpowiadająca na wyzwania 2021 roku

Innowacyjna pralka odpowiadająca na wyzwania 2021 roku

DUŻE AGD / Pralki / Suszarki / 2021-05-04 10:38:43

W obecnych czasach, kiedy domy zamieniają się w biura do pracy oraz miejsca sprzyjające nauce naszych dzieci, warto inwestować w innowacyjne sprzęty, które staną się codziennymi sojusznikami domowych obowiązków. Jednocześnie, wraz z troską o zdrowie całej naszej rodziny, potrzebujemy nowych funkcjonalności, które pomogą nam w uzyskaniu maksymalnej czystości i higieny naszych ubrań. Odpowiadając na wyzwania, które postawiła przed nami pandemia, grupa Amica wyszła naprzeciw potrzebom swoich klientów.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Nowoczesne rozwiązania codziennych problemów

Czego szukamy w nowych pralkach? Oprócz standardowej funkcji prania ubrań, pościeli i materiałów, zaczynamy rozglądać się za urządzeniami, które w swojej dziennej pracy stawiają na to, aby pranie było pozbawione wirusów i bakterii oraz po wyjęciu z pralki było maksymalnie higieniczne. Nieustannie zwracamy uwagę również na oszczędności energii oraz naszego czasu. Nowe standardy zaczynają obowiązywać nie tylko wśród rodzin z małymi dziećmi, ale także wśród każdej grupy wiekowej – zwłaszcza w obliczu pandemii i dbania o zdrowie każdego z nas. Czy połączenie wszystkich tych funkcjonalności brzmi jak marzenie? Dla marki Amica to początek rzeczywistości, którą prezentują w swoich nowych produktach.

Wielozadaniowe pralki spełniające marzenia

Od marca bieżącego roku Amica wprowadza nowości, które dzięki swojej wielofunkcyjności odpowiedzą na potrzeby najbardziej wymagających domowników, a także staną się swoistym wybawieniem dla osób, którym szczególnie zależy na oszczędności czasu. Tym razem skupiono się na maksymalizacji higieny i sterylności naszego prania i w osiągnięciu tych efektów pomogą nam najnowsze modele pralek Amica, a w szczególności model WA2C814BKiSVOD.

Dzięki innowacyjnej UV Hygiene Technology nasze pranie jest pozbawione wirusów, a SteamPower Pro zadba o wyjątkową higienę, miękkość i przyjemny zapach ubrań przy wykorzystaniu pary. Program Antyroztocza natomiast usunie wszelkie alergeny oraz pozostałości bakterii, co jest szczególnie ważne w aktualnych czasach i zaczyna być standardem w każdym domu. Właściciele pupilów szczególnie polubią się z Programem Pupil, który dzięki użyciu czterech skutecznych cyklów płukania pomaga w pozbyciu się sierści zwierząt z ubrań, pledu i pościeli. To wszystko zwieńczone nowoczesnym, cicho pracującym silnikiem LogicDrive 3.0, który zaoszczędzi nasz czas i energię. Dzięki funkcji Eco Bar nie trzeba więcej zastanawiać się nad tym, ile pralka zużywa prądu i wody. Po wybraniu programu, na ekranie wyświetlają się wszystkie informacje w prosty i czytelny sposób. Koniec zgadywania! A jeśli w trakcie prania okaże się, że chcemy dołożyć dodatkową koszulkę lub ściereczkę, z pomocą przychodzi funkcja Add+, która informuje nas o tym, w którym momencie bez obaw i z pełną efektywnością czyszczenia możemy dorzucić zapomniane tkaniny.

Innowacyjna sterylizacja promieniami UV

Pandemia koronawirusa pokazała nam jak istotne jest zachowanie sterylnych warunków, dzięki czemu łatwiej zadbać o zdrowie własne i całej rodziny. Nie tylko zwalczanie zarazków stało się kluczowe. Obecnie zależy nam na zachowaniu jak najlepszej witalności i byciu uważnym na zdrowie naszej rodziny i bliskich. Aby zachować maksymalną higienę w naszym domu i poza nim, warto postawić na skuteczne i intuicyjne pranie, które pozwala nam uzyskać czyste, ale również pozbawione bakterii i wirusów tkaniny. UV Hygiene Technology w pralkach Amica poprzez specjalne diody zamontowane w urządzeniu sterylizuje nasze tkaniny promieniami ultrafioletowymi. Emitowanie światłem UV jest bezpiecznym rozwiązaniem, dzięki któremu wszelkie drobnoustroje nie mają szans. Nowa technologia otwiera przed nami nowe drzwi do uzyskania wyjątkowo sterylnych ubrań, materiałowych maseczek czy pościeli.

Czyszczenie parą przeciw bakteriom… i zagnieceniom!

Standardowe funkcje w nowym wydaniu

Oprócz proponowanych przez grupę Amica nowości, nowoczesny model pralki oferuje także ulepszenie dotychczasowych funkcjonalności. Dotyczy to przede wszystkim zadbania o delikatne i wymagające tkaniny a także skuteczne pranie w trybie szybkim. Wśród wielu programów prania znajdziemy odpowiedni tryb do ręczników, pościeli, ubrań sportowych, a także dedykowane programy dla wełny, materiałów kolorowych i bawełnianych. A co z osobami, które nie mają zbyt dużo czasu? Funkcja OptiTime pozwala na skrócenie pełnego cyklu prania nawet o 43%, zachowując takie same rezultaty.

Niezależnie od tego, czy szukamy zaawansowanego sprzętu dla całej rodziny, czy rozglądamy się za intuicyjnym urządzeniem, który pomoże nam oszczędzić czas i pomóc w domowych obowiązkach, nowoczesna oferta marki Amica spełni marzenia każdego z nas. Nowa technologia pozwoli zachować odpowiednią higienę i sprawić, że nasze pranie zawsze będzie czyste i pachnące. Pralka Amica szybko stanie się ulubionym, wielozadaniowym bohaterem w każdym domu.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe