agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Innowacyjne blendowanie z Gotie

Innowacyjne blendowanie z Gotie

MAŁE AGD / Blendery / 2017-11-21 12:16:00

Blender podciśnieniowy Gotie GBV-800 VAC&MIX jest urządzeniem przeznaczonym do przygotowywania koktajli, smoothie i przeróżnych innych napojów wymagających blendowania lub miksowania. Zaletą VAC&MIX nad tradycyjnym blenderem jest zastosowanie wysokowydajnej pompy podciśnieniowej, która wysysa powietrze ze zbiornika przed blendowaniem.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Urządzenie zostało wyposażone w silnik o mocy 800W. Jest stabilne i stosunkowo ciche jak na blender. Projektanci dołożyli wszelkich starań, aby Gotie GBV-800 był ozdobą każdego pomieszczenia. Konstrukcja urządzenia oparta jest na sprawdzonych podzespołach, a produkcja odbywa się z zachowaniem zaawansowanych technologii.

Innowacyjność VAC&MIX

Napowietrzanie miksowanych produktów w tradycyjnym blenderze jest zjawiskiem całkowicie normalnym. Wirujące z dużą prędkością noże wtłaczają do napoju cząsteczki powietrza. Koktajle i smoothie są zazwyczaj gęste i zatrzymują powietrze wymieszane z płynem. Spienione napoje nie każdemu przypadają do gustu. Wymieszane z koktajlem powietrze, które stanowi nawet 30% objętości, często bywa powodem wzdęć i problemów gastrycznych. Usunięcie powietrza z pojemnika przed blendowaniem powoduje, że napój pozbawiony jest bąbelków powietrza, jego konsystencja jednolita a smak lepszy.

Wszyscy wiemy, jak cenny i ważny jest dla życia tlen. Ma on jednak inne swoje właściwości. W kontakcie z produktem spożywczym, cząsteczki tlenu powodują utlenianie, co wpływa zarówno na smak, jak i kolor miksowanych produktu. Zawarty w bąbelkach powietrza tlen sprzyja również szybszemu rozwojowi bakterii tlenowych, które wpływają na rozkład produktów spożywczych. Wyeliminowanie powietrza z miksowanego koktajlu znacznie przedłuża jego przydatność do spożycia.

Sprytne przechowywanie

Najsmaczniejsze są oczywiście świeże napoje i koktajle, podane zaraz po ich zmiksowaniu. Gotie GBV-800 daje możliwość zachowania świeżości przez dłuższy czas. Dzięki dołączonemu do urządzenia pojemnikowi próżniowemu, można przelać koktajl lub smoothie do niego, włożyć ponownie do urządzenia i odessać znajdujące się w nim powietrze. Tak przechowywany napój zachowa świeżość, kolor i smak na długo. Pojemnik może być też wykorzystany do przechowywania wielu innych produktów spożywczych w środowisku pozbawionym powietrza, służąc jako pojemnik próżniowy. Można dokupić pojemniki, które dostępne są jako akcesorium i przechowywać w nich niemal wszystkie produkty spożywcze.

Najwyższa jakość wykonania

Zbiornik urządzenia wykonany jest z tworzywa o nazwie TRITAN, o podwyższonej odporności chemicznej i wysokiej wytrzymałości cieplnej. Posiada takie same właściwości jak szkło, za jednym wyjątkiem - jest znacznie bardziej odporny na uszkodzenia. Sześć noży wykonanych z najwyższej jakości stali nierdzewnej skonstruowano tak, aby w optymalny sposób mieszały i miksowały produkty. Wszystkie elementy mające kontakt z żywnością są wolne od bisfenolu A (BPA free). Urządzenie jest bardzo stabilne dzięki ssawkom zamontowanym w podstawie i dzięki zastosowaniu silnika o wysokiej mocy bardzo wydajne. Zespół noży można zdemontować dwoma palcami oraz bez obaw myć w zmywarce do naczyń. Uchwyt zbiornika pokryty jest antypoślizgową powłoką, co znacznie ułatwia jego przenoszenie.

To takie proste

Obsługa urządzenia jest dziecinnie prosta. Można wybrać tryb manualny, samemu dobrać prędkość obrotową silnika i czas pracy. Tryb manualny daje możliwość blendowania z wcześniejszym odessaniem powietrza lub dla produktów, które tego nie wymagają, można tą funkcję pominąć. Można też zaufać jednemu przyciskowi w znanej już z innych produktów technologii ONETOUCH. Po wciśnięciu przycisku „auto” VAC&MIX usunie powietrze ze zbiornika, kilkukrotnie podrzuci produkty w zbiorniku i rozpocznie blendowanie. Kiedy blendowanie się zakończy, urządzenie automatycznie zakończy pracę. W każdej chwili można przerwać pracę urządzenia wciskając ponownie przycisk funkcji.

Dodatkowe możliwości

Gotie GBV-800 posiada opcjonalnie jeszcze jedną funkcję, którą świetnie znają użytkownicy pojemników próżniowych wszelkiego rodzaju. Przechowywane w nich produkty zachowują świeżość znacznie dłużej niż przechowywane w tradycyjnych pojemnikach. Ich używanie wymaga jednak stosowania pompy podciśnieniowej. VAC&MIX może posłużyć jako pompa. Dzięki dostępnemu jako akcesorium wężykowi podciśnieniowemu, można odessać powietrze z niemal każdego pojemnika lub woreczka próżniowego.

VAC&MIX to rewolucja w blendowaniu, miksowaniu, przygotowywaniu koktajli i smoothie. Nowoczesna technologia w połączeniu z nietuzinkowym wzornictwem to właśnie Gotie GBV-800. Blendowane produkty z zastosowaniem technologii podciśnieniowej mają lepszy smak, gładką konsystencję i zachowują żywy i jasny kolor. Można je przechowywać dłużej, dzięki załączonemu pojemnikowi próżniowemu. VAC&MIX nadal posiada wszystkie podstawowe funkcje tradycyjnego blendera kielichowego i znajdzie zastosowanie w każdej kuchni, a dzięki wyszukanemu wzornictwu stanie się też jej ozdobą. Gotie GBV-800 to też wspaniały pomysł na prezent dla rodziny czy przyjaciół.

Cechy blendera Gotie VAC&MIX GBV-800:

 • moc: 800W
 • BPA free - elementy pozbawione szkodliwego bisfenolu A
 • sterowanie mikroprocesorowe
 • funkcja miksowania w próżni lub tradycyjnie
 • kielich z nowoczesnego tworzywa Tritan o pojemności 1.5L
 • pojemnik próżniowy do przechowywania soków o pojemności 0.8L
 • wyjmowany 6-ramienny nóż ze stali nierdzewnej
 • tryb pracy AUTO
 • funkcja pracy pulsacyjnej
 • możliwość ręcznego wyboru prędkości obrotowej

źródło: gotie/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe