agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Inspiracje prezentowe na Dzień Ojca od Bose
pexels.com

Inspiracje prezentowe na Dzień Ojca od Bose

SPRZĘT RTV / Dźwięk / 2020-06-22 08:52:58

Prezent z okazji Dnia Ojca to prawdziwe wyzwanie, głównie dla mam i żon, które często zajmują się jego wyborem. Potrzeby mężczyzn zazwyczaj są mniejsze niż kobiet, ale doceniają oni produkty wielofunkcyjne i takie, które będą im towarzyszyły przez długie lata. Marka Bose przygotowała propozycje prezentowe dla tych, którzy nadal poszukują inspiracji.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700

Słuchawki idealne dla taty, który często pracuje z domu. Wyposażone są w bezkonkurencyjny system czterech mikrofonów, który przechwytuje i izoluje głos, wyciszając jednocześnie hałasy pochodzące z otoczenia. Dostępnych jest 11 poziomów regulacji funkcji redukcji hałasu w zależności od sytuacji. Słuchawki oferują jakość dźwięku na nieznanym dotąd poziomie oraz komfort noszenia dzięki zastosowaniu lekkiego, opływowego pałąka ze stali nierdzewnej. W nagłych przypadkach można skorzystać z Trybu konwersacyjnego. Po naciśnięciu przycisku odtwarzanie muzyki jest wstrzymywane, a system mikrofonowy dopuszcza dźwięki z otoczenia.

Cena: 1 799 zł

Głośnik Bose SoundLink Revolve+

Bose SoundLink Revolve+ został opracowany z myślą o głębokim dźwięku emitowanym we wszystkich kierunkach, dzięki temu zapewnia takie same wrażenia wszystkim słuchającym. Odporna na zachlapania i wstrząsoodporna konstrukcja głośnika SoundLink Revolve+ pozwala bez obawy korzystać z niego w trudniejszych warunkach. Głośnik jest również wyposażony w elastyczny uchwyt, który pozwala zabrać muzykę w dowolne miejsce. Na uwagę zasługuje także harmonijny wygląd, który został uzyskany poprzez zastosowanie aluminiowej obudowy nie zawierającej łączeń. Czas pracy akumulatora to 16 godzin.

Cena: 1 299 zł

Coś dla Taty – sportowca – Bose SoundSport Free

Te niepozorne słuchawki gwarantują czysty dźwięk, niezależnie od tego, czy telefon znajduje się w dłoni, w kieszeni, w opasce na ramię, czy na panelu bieżni. Można zapomnieć o przewodach. Wnętrze słuchawek jest odporne na wilgoć, dlatego pot i deszcz nie są im straszne. Jedno pełne naładowanie wystarczy na 5 godzin pracy, a włożone do specjalnego pokrowca ładującego zyskują 2 kolejne cykle pracy,

Cena: 849 zł

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe