agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Inteligentna kuchnia Samsung – SmartThings Cooking oraz linia Samsung Bespoke

Inteligentna kuchnia Samsung – SmartThings Cooking oraz linia Samsung Bespoke

DUŻE AGD / Piekarniki / 2023-01-09 12:46:44

Urządzenia AGD już stanowią nieodłączny element naszego codziennego domowego życia. Najlepsze z nich projektowane jako odpowiedź na zmieniający się styl życia użytkowników. Tak jest w przypadku linii urządzeń kuchennych Samsung Bespoke, dzięki którym marka wyznacza trendy w obszarze inteligentnego domu. Celem Samsung jest zapewnienie klientom większej wygody użytkowania i bardziej inteligentnej pomocy niż kiedykolwiek wcześniej – zwłaszcza w takich czynnościach jak przygotowywanie  i gotowanie posiłków, I nie tylko.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Urządzenia kuchenne Bespoke, w tym piekarnik Bespoke AI™ i lodówka Bespoke Multidoor™ z Family Hub™+, współpracujące z usługą SmartThings Cooking*, zaprezentowane na targach CES 2023 w Las Vegas, są doskonałym przykładem na to, jak intuicyjne usługi oparte na AI mogą zapewnić całkowicie nowy poziom personalizacji urządzeń domowych z myślą o zaspokajaniu codziennych potrzeb.

Lodówka Bespoke Multidoor™ z Family Hub™+ – przejmij kontrolę nad kuchnią

Nowa lodówka Bespoke Multidoor™ z Family Hub™+ jest czymś więcej niż tylko wielofunkcyjnym urządzeniem. W trakcie przygotowywania posiłków jest naszym partnerem w kuchni, pomagając kompleksowo kontrolować cały proces, realizując zadania z użyciem różnych funkcji związanych z gotowaniem, a to wszystko z poziomu jednego, 32-calowego ekranu.

Dzięki pulpitowi z aplikacją SmartThings, widocznemu na większym ekranie, możemy szybko zapoznać się z całym procesem przygotowywania posiłku, przeglądać i otrzymywać informacje o połączonych urządzeniach, a także dokonywać szybkich konfiguracji urządzeń w całym domu.

SmartThings Cooking – prowadzenie zdrowego stylu życia może być proste

Aplikacja SmartThings Cooking to wymarzony asystent każdego domowego szefa kuchni. Od wyszukiwania przepisów ze składników, które mamy w lodówce, aż do rekomendacji parametrów gotowania. Efektywne wykorzystywanie żywności znajdującej się w lodówce nigdy nie było tak łatwe.

Co więcej, dzięki funkcji „Moje społeczności”, aplikacja SmartThings Cooking ułatwia też wyszukiwanie i testowanie tysięcy różnych przepisów z całego świata. Poprzez tę funkcję możesz również podzielić się ulubionymi przepisami z innymi pasjonatami gotowania.

Inteligentny piekarnik Bespoke AI

Urządzenia kuchenne powinny nie tylko wspierać nas w realizacji zdrowej naszej diety, ale również ułatwiać przygotowywanie codziennych posiłków. Mając to na uwadze, Samsung wprowadził zaktualizowaną wersję piekarnika Bespoke AITM. Dzięki niemu gotowanie może być jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Piekarnik Bespoke AI™ posiada szereg zaktualizowanych rozwiązań. Oprócz funkcji Steam Cook, piekarnik oferuje również opcje Air Fry i Sous Vide. Co więcej, kamera wewnętrzna wykorzystuje inteligentną technologię obrazowej identyfikacji składników, która umożliwia optymalizację ustawień piekarnika i jednoczesną kontrolę czasu i procesu pieczenia, a nawet informowanie o ewentualnym przypaleniu.

Bespoke AI Pro Cooking obecnie w Polsce dostępny tylko w wersji czarne szkło.

Gdy chcemy rozpocząć gotowanie, asystent Samsung Cooking podaje nam instrukcje i automatycznie synchronizuje się z innymi podłączonymi urządzeniami, takimi jak piekarnik Bespoke AI™ , a także rekomenduje optymalne ustawienia gotowania. Ponadto, dzięki kamerom wewnętrznym, użytkownicy mogą z łatwością zdalnie monitorować to, co dzieje się w piekarniku za pomocą aplikacji SmartThings.

Niezależnie od tego czy chcemy przygotować idealny stek, upiec ciasto czy po prostu podgrzać warzywa za pomocą funkcji Air Fry – Samsung Cooking pomogą nam wykonać każde zadanie w kuchni.

Najnowsze sprzęty kuchenne Samsung zapewniają jeszcze bardziej przyjemne i spersonalizowane doświadczenie gotowania w kuchni. Urządzenia Samsung z linii Bespoke zostały zaprojektowane tak, aby odpowiadać na potrzeby każdego użytkownika.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe