agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Inteligentne płyty indukcyjne – jakie funkcje ułatwiają codzienne  życie?

Inteligentne płyty indukcyjne – jakie funkcje ułatwiają codzienne życie?

DUŻE AGD / Płyty grzejne / 2019-07-30 21:15:46

Płyty indukcyjne od wielu lat przebojem zdobywają rynek – ta technologia łączy zalety szybkości gotowania na gazie z wygodą kontroli i sterowania oraz wyjątkową czystością. Urządzenia z oferty Candy są intuicyjne i bezpieczne w użytkowaniu oraz wyposażone w nowoczesne funkcje.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Dzięki łączonemu polu bridge, które posiada m.in. płyta Candy CTP644SCWIFI, można korzystać z dużych naczyń i wspólnie sterować pracą dwóch pól grzejnych, jak jednym. Ponadto funkcja booster (występująca we wszystkich polach) umożliwia szybkie gotowanie z maksymalną mocą. W ten sposób oszczędzamy czas i energię, a przez to pieniądze. Płyta posiada też funkcję programowania maksymalnego poboru mocy - Power Management, która okaże się nieoceniona w budynkach o niskim przydziale mocy, lub starszych lokalach z wrażliwą na obciążenia instalacją elektryczną. Płyta inteligentnie steruje przydziałem mocy do każdego z pól, co zwiększa komfort użytkowania. Do dyspozycji jest 5 poziomów maksymalnej mocy (2.5, 3.5, 4.5, 5.5, i 7.0kw).

  • Bezpieczne i wygodne użytkowanie

Przy wyborze płyty indukcyjnej należy zwrócić uwagę także na to, czy sprzęt został wyposażony w odpowiednie zabezpieczenia. Te informacje będą szczególnie istotne dla osób, które mają dzieci. Candy CTP644SCWIFI wyróżnia szereg zabezpieczeń, takich jak blokada ustawień (kontrola rodzicielska), zabezpieczenie przed przegrzaniem i zalaniem, czy wskaźnik ciepła resztkowego. Istotnym udogodnieniem jest także samoczynne wyłączenie płyty, która rozpoznaje obecność naczyń.

  • Funkcje, które doceni każdy użytkownik

Candy CTP644SCWIFI posiada moduł łączności Wi-Fi, który dzięki mobilnej aplikacji Simply-Fi pozwala na zdalną kontrolę pracy i czasu gotowania. Minimalna średnica naczyń obsługiwanych przez tę płytę to 14 cm. Sterowanie odbywa się w najbardziej intuicyjny sposób, dzięki funkcji slider. Jest to „pasek” ze skalą, po której po prostu przesuwa się palcem, ustawiając moc w zakresie od 1 do 9 dla każdego z czterech pól. Candy CTP644SCWIFI to płyta o szerokości 60 cm i grubości zaledwie 50 mm. Jest zatem ultrapłaska i można ją bez problemu zlicować z powierzchnią blatu, a łączna moc maksymalna wynosi 7.0kW. Warto zwrócić uwagę na ciekawą funkcję pauzy – umożliwia  „zatrzymanie” gotowania w dowolnym momencie i łatwy powrót do zadanych ustawień – bez utraty jakości i wydajności.

  • Cena: ok. 1599 zł

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe