agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Jak technologia VR zmienia gry hazardowe online

Jak technologia VR zmienia gry hazardowe online

GSM / Aplikacje / 2022-02-26 14:11:11

Uważa się, że użytkownicy wybierają kasyna online ze względu na liczbę gier i wielkość bonusów. Ale w portfolio są tysiące podobnych video slotów; ponadto, jak podaje twinspin.pl, prawie każdy operator daje graczom darmowe spiny lub inne bonusy. Jak więc wybrać dobre kasyno online do gry?

Wielu użytkowników zaczęło zwracać uwagę nie tylko na standardowe korzyści, ale także na wprowadzanie nowych technik w hazardzie. Na przykład, coraz więcej graczy jest zainteresowanych wirtualną rzeczywistością i jej zastosowaniem w hazardzie.

W tym artykule omówimy najważniejsze przełomowe rozwiązania w iGamblingu na początku 2022 roku.

- Czaty w grze

Podczas obstawiania zakładów w automatach do gry, ruletce, blackjacku i innych grach użytkownicy mogą jednocześnie spotykać się i rozmawiać ze sobą. Niektórzy twórcy gier stwarzają nawet możliwość zapalenia papierosa dla siebie nawzajem i palenia przy stole do gry (oczywiście tylko w wirtualnej rzeczywistości).

- SlotsMillion

Fantastyczny projekt firmy Lucky VR, dzięki któremu każdy gracz może zwiedzić 80-piętrowy budynek, na którego ostatnim piętrze znajdują się sale z automatami do gry.

W przerwach między kręceniem bębnami można podziwiać widoki nowoczesnego miasta, napić się drinka w barze z wirtualnymi napojami alkoholowymi lub spędzić czas w salonie z innymi użytkownikami.

Do gry potrzebujesz Oculus Rift lub innych nowoczesnych okularów wirtualnej rzeczywistości.

- Gear

Kolejna platforma do gier wirtualnych, w której można spędzać czas za pomocą okularów VR. Gracze, którzy nie mają środków finansowych na zakup takich okularów, mogą spróbować grać ze smartfonów działających na systemie operacyjnym Android.

Podsumowanie

Rozwój technologii jest spowodowany przede wszystkim wysokimi wymaganiami użytkowników. Wiele osób nie jest już tak zainteresowanych spędzaniem czasu przy klasycznych automatach do gry lub zwykłych stołach z wirtualną ruletką. O wiele ciekawiej jest wejść do klubu hazardowego i podejść do swojego stołu, przy którym już siedzą inni użytkownicy.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe