agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Jak wybrać najlepszy monitor do domowego biura?

Jak wybrać najlepszy monitor do domowego biura?

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Monitory / 2021-05-31 13:20:38

Monitor komputera to ważna inwestycja podczas pracy w domu, ponieważ będziesz go używać na co dzień. Stara zasada mówi więc, że jeżeli używa się czegoś często i regularnie, to akurat na tym nie ma sensu oszczędzać. Przecież ten sprzęt będzie nam towarzyszył naprawdę długo! Wygląda bowiem na to, że powrót do firm i biur, na pełen etat, nie nastąpi tak szybko, jak może byśmy wszyscy tego chcieli. Równocześnie jednak, zastanowienie się, który ekran kupić, może być stresujące, ponieważ do wyboru są pozornie nieskończone opcje. Aby pomóc Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie, zebraliśmy najlepsze monitory komputerowe do biur domowych.

Przegląd faworytów

Dzięki naszemu podsumowaniu możesz zapoznać się z najlepszymi ofertami na rynku, w tym również ekranami o rozdzielczości 4K dla fotografów i okazyjnymi zakupami zapewniającymi proste, ale niezawodne miejsce do pracy. A kto wie, może nawet będziesz używać swojego nowego sprzętu nie tylko do pracy, ale również dla rozrywki, na przykład obstawiając zakłady bukmacherskie, grający w kasynie, albo w gry komputerowe.

 HP czyli Historia Przebojowości!

Firma HP ma w swojej ofercie sporo ciekawych produktów, w tym zdecydowanie najlepszy ergonomiczny monitor komputerowy do domowego biura. Praca z domu z takim towarzyszem będzie nieporównywalnie bardziej łatwa.

Jeden z najgorzej strzeżonych sekretów w branży, ten monitor ma ponad 20 000 recenzji od lojalnych klientów, którzy przysięgają, że HP to najlepszy monitor komputerowy do pracy. HP został stworzony z myślą o produktywności i komforcie, dzięki szerokiemu zakresowi opcji dostosowywanych dla każdego użytkownika, w tym regulacji wysokości, odchylanemu ekranowi i automatycznym ustawieniom niskiego niebieskiego światła. Ten monitor można nawet obracać w celu oglądania w pionie.

23,8-calowy wyświetlacz z wąską ramką zapewnia panoramiczne widoki oraz spójne kolory i jakość obrazu pod każdym kątem. Istnieje również szereg portów umożliwiających łatwe podłączenie wszystkich innych urządzeń w ciągu kilku minut, a także wbudowane głośniki.

Jego cena również jest całkiem zachęcająca;)

A czemu nie Acer?

Ten monitor również posiada sporo fanów. O tym, że to ulubiony wybór wielu użytkowników świadczy chociażby fakt, że na produkt posiada ponad 19000 recenzji Amazon!

Monitor ten jest wyposażony w różnorodne funkcje, które mogą konkurować z najbardziej atrakcyjnymi i najdroższymi markami na rynku.

Jego panoramiczny ekran został zaprojektowany tak, aby zajmować niewiele miejsca przy głębokości zaledwie 0,24 cala, co czyni go jednym z najlepszych monitorów komputerowych do domowego biura.

Jest praktycznie bezramkowy, co zapewnia szeroki ekran, nieograniczone wrażenia i oferuje żywe, spójne kolory. Każdy monitor ma matowy ekran, który eliminuje  odblaski i chroni oczy przed zmęczeniem. Takie cudeńka można używać z powodzeniem do pracy, ale też po jej zakończeniu!

 LG czyli Liga Geniuszu

Dzięki proporcjom obrazu 21: 9 ten monitor jest idealny do zapewnienia zorganizowanej przestrzeni roboczej, gdy trzeba wykonywać wiele zadań jednocześnie lub gdy masz pootwieranych wiele okien przeglądarki (a umówmy się, kto nie ma?). Niezwykle szeroki ekran nie wpływa jednak na jakość obrazu, dzięki wyraźnej rozdzielczości 1080p pod wszystkimi kątami widzenia. Do tego monitor posiada super żywe kolory.

Ten ekran jest również wyposażony w Screen Split 2.0, który oferuje 14 różnych opcji wyświetlania kilku okien jednocześnie. Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych monitorów komputerowych do pracy, oferując  zwiększoną przestrzeń i łatwe do dostosowania ustawienia do pracy wielozadaniowej.

 Prawdziwe DELL-icje

Monitor Dell o rozdzielczości 4k jest idealny do przeglądania stron z małym tekstem, fotografii lub innych kreatywnych prac projektowych. Przekonasz się, że na tym sprzęcie obrazy i tekst są krystalicznie wyraźne. Ekran wyświetla ponad 1,07 miliarda kolorów, zapewniając niezrównane jasne i żywe obrazy.

Cienka ramka i uniwersalne parowanie firmy Dell są idealne do konfiguracji wielu monitorów bez rozpraszających luk. Funkcja „łatwe układanie” zapewnia również możliwość jednoczesnego pobierania wielu dokumentów.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe