agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Jaki robot kuchenny wybrać?

Jaki robot kuchenny wybrać?

MAŁE AGD / Roboty kuchenne / 2018-09-10 11:36:49

Robot kuchenny, to spore udogodnienie w naszej kuchni. Właściwie, to nie jest to urządzenie lub sprzęt gospodarstwa domowego, bez którego nie moglibyśmy się obejść. Tylko wygoda. I skoro kosztuje nas nie tak sporo (zależy), to dlaczego nie pozwolić sobie na ten komfort? Zanim jednak zdecydujemy się na jakiś konkretny model, warto odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań? Jak często będziemy używać nasze nowe urządzenie? Do jakich dań? Właściwie, to czy nasz robot kuchenny będzie miał praktyczne zastosowanie w naszej codziennej kuchni, czy tylko odkurzymy robota z okazji większej domowej imprezy? Czy będzie nam się chciało myć urządzenie za każdym razem (czasami jest to całe mnóstwo dodatków i akcesoriów)?

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Jeśli wiemy już po co nam robot kuchenny, to czas wyruszyć na poszuiwanie tego idealnego! Pierwszym kryterium to cena. Ile możemy wydać? Są urządzenie za 200 zł, ale i także perełki za 5000 zł. Drugie pytanie, to rozmiar urządzenia i czy mamy wystarczającą ilość miejsca w kuchni, na trzymanie takie sprzętu (wraz z akcesoriami)?

Kolejne pytania, na które musi odpowiedzieć sobie każdy fan robota kuchennego w domu to: moc urządzenia, dostępne prędkości pracy oraz cechy produktu. Mocy nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć? Choć nie zawsze większa moc oznacza lepszą jakoś urządzenia. Nie jeden robot kuchenny z mocą 1000 W nie poradzi sobie z lodem, więc czytajmy instrukcje i opisy producenta. Podobnie jak w przypadku wielu prędkości. Przecież nasz robot będziemy wykorzystywać do przygotowywania różnych dań, dobrze zatem mieć urządzenie, tkóre idealnie przygotuje warzywa na zupę, a także sprawnie poradzi sobie z innymi potrawami. Im więcej opcji tym lepiej. Ważne przy wyborze są także misa i akcesoria. Z jakiego materiału są zbudowane? Oczywiście wybieramy te bez bisfenolu A (BPA). Czy nasze akcesoria można myć w zmywarce, czy są kompatybilne z innymi miskami oraz czy producent oferuje dodatkowe noże i ostrza w zestawie.

Po przeanalizowaniu wszystkich powyższych za i przeciw wybór naszego ulubionego robota kuchennego powinien być już znacznie prostszy, prawda? Więcej na stronie agdrtv24.pl w zakładce roboty kuchenne.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe