agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
JBL PartyBox Club 120

JBL PartyBox Club 120

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2024-04-02 20:44:21

JBL PartyBox Club 120 to przenośny głośnik imprezowy, który wniesie imprezową atmosferę do każdej przestrzeni!

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Potężne brzmienie JBL Pro Sound wypełnia otoczenie, a urzekające efekty – gwieździste światła, świetliste smugi i stroboskop – synchronizują się z rytmem muzyki. Parowanie dowolnego urządzenia Bluetooth jest błyskawiczne i w prosty sposób przesyłać można ulubioną imprezową playlistę. Natomiast użycie wejścia mikrofonu i gitary pozwala dzielić się własną muzyką. Tak czy inaczej, w aplikacji JBL PartyBox można kierować przebiegiem imprezy za pomocą interaktywnych efektów. Ergonomiczny, składany uchwyt PartyBox Club 120 pozwala łatwo zabrać go wszędzie ze sobą, a dzięki odpornej na zachlapania konstrukcji nie straszny mu nawet niewielki deszcz. Głośnik zapewnia do 12 godzin odtwarzania, a jeśli impreza trwa nadal, wystarczy wymienić akumulator i dalej bawić się przy muzyce i światłach. Jeszcze większych emocji i przestrzennego dźwięku dostarczy stereo z dwóch sparowanych głośników JBL PartyBox Club 120, a z aplikacją JBL PartyBox można bezprzewodowo połączyć wiele głośników JBL z Auracast™. Rozkręć imprezę z JBL PartyBox Club 120. To imprezowa energia w czystej postaci. Pozwala szaleć przy potężnym brzmieniu JBL Pro Sound z czystym, dynamicznym dźwiękiem i głębokim basem. Futurystyczne, porywające efekty świetlne dostosowane do niesamowitego dźwięku są zsynchronizowane z rytmem muzyki i mogą przybrać formę gwieździstego światła, świetlistych smug czy stroboskopu.

Do 12 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu to możliwość tańczenia od południa do północy. A jeśli to wciąż mało, wystarczy wymienić akumulator (dodatkowy wymienny akumulator sprzedawany oddzielnie) i kontynuować zabawę. Ponadto 10 minut szybkiego ładowania wystarcza na dodatkowe nawet 80 minut pracy.

Dzięki składanemu uchwytowi głośnik JBL PartyBox Club 120 można łatwo zabrać wszędzie ze sobą. Ergonomiczny korpus i równomierne rozłożenie ciężaru ułatwiają przenoszenie głośnika. Odporność na zachlapania na poziomie IPX4 pozwala imprezować z przyjaciółmi w parku lub nad morzem. Pełnię możliwości głośnika wykorzystać można dzięki technologii AI Sound Boost, która analizuje sygnał przychodzący w czasie rzeczywistym, jednocześnie wykorzystując algorytm sztucznej inteligencji do przewidywania ruchu głośnika i dostosowywania jego parametrów. W ten sposób wykorzystana zostaje pełnia możliwości przetwornika i zakres dynamiczny, aby uzyskać lepszy i mocniejszy dźwięk. Zmniejsza ponadto zniekształcenia nawet przy dużej głośności, maksymalizując wydajność basu i ogólną głośność. Natomiast połączenie wielu głośników przez Auracast™ daje dodatkowe możliwości. Dwa głośniki można sparować w system stereo, aby uzyskać szerszą scenę dźwiękową, a na największe imprezy bezprzewodowo połączyć można wiele głośników JBL PartyBox. W ten sposób uzyskuje się jeszcze mocniejsze uderzenie oryginalnego brzmienia JBL Pro Sound. Można też dodać muzykę na żywo śpiewając i grając, używając w tym celu wejścia gitarowego i dwóch mikrofonowych. Dzięki dostrojeniu korektora do karaoke i efektom świetlnym każdy zabrzmi – i zabłyśnie – jak supergwiazda.

Aplikacja JBL PartyBox ułatwia dodawanie interaktywnych efektów imprezowych, sterowanie muzyką, dostrajanie korektora oraz dostosowywanie kolorów i wzorów świateł, aby stworzyć idealny imprezowy klimat. JBL PartyBox Club 120 zawiera plastik z recyklingu poużytkowego. Produkt zapakowano też w papier z certyfikatem FSC, z nadrukiem wykonanym atramentem sojowym.

Specyfikacja techniczna:

 • Przetworniki: 2 głośniki niskotonowe 5,25 cala (133 mm), 2 głośniki wysokotonowe 2,25 cala (57 mm)
 • Moc wyjściowa: 160 W RMS (IEC60268)
 • Zasilanie: 100 - 240 V ~ 50/60 Hz
 • Pasmo przenoszenia: 40 Hz – 20 kHz (-6 dB)
 • Stosunek sygnału do szumu: >80 dB
 • Rodzaj akumulatora: JBL BATTERY200 litowopolimerowy 34 Wh (odpowiednik 7,2 V / 4277 mAh)
 • Czas ładowania akumulatora: 3,5 godziny (tryb wyłączonego głośnika)
 • Czas odtwarzania muzyki: do 12 godzin (zależnie od głośności i odtwarzanego materiału)
 • Typ kabla: przewód zasilający AC (typ zależy od regionu)
 • Długość kabla: 2,0 m
 • Wyjście do ładowania przez USB: 5 V / 2,1 A (maks.) (tryb wyłączonego głośnika)
 • Format USB: FAT16, FAT32
 • Wersja Bluetooth: 5.4

Sugerowana cena detaliczna: 1749 zł 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe