agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
JBL Pulse: disco na wynos

JBL Pulse: disco na wynos

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Głośniki / 2013-12-04 18:08:00

Można by pomyśleć, że ten pulsujący dziesiątkami świateł obiekt to kosmiczna kapsuła z rekwizytorni jakiejś „fabryki snów”, wyspecjalizowanej w gatunku science fiction. Wystarczy jednak rzut oka na logo… Tak, Pulse to poręczna, przenośna, bezprzewodowa kolumna stereo amerykańskiego giganta branży audio.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Dwa zamontowane w niej przetworniki o średnicy 40 mm i mocy 6W oraz wbudowany port basu potrafią oddać charakter każdej muzyki, tak we wnętrzu jak i pod gołym niebem. Zwłaszcza w terenie bezcenna jest bezprzewodowa łączność przez Bluetooth (przy pomocy NFC) z przenośnymi źródłami dźwięku, oraz właściwości baterii litowo-jonowej, gwarantującej co najmniej pięć godzin nieprzerwanej pracy.

[[[zdjecie,13421,duze]]]

[[[zdjecie,13422,duze]]]

No dobrze, zapyta ktoś, ale o co chodzi z tą iluminacją? A… tu właśnie zaczyna się zabawa na całego! Rzecz w tym, że klarowny, wypełniający przestrzeń dźwięk Pulse’a można… zobaczyć. No, prawie. Na skorupie kolumny zainstalowano bowiem 64 programowalne światła LED - ich kolor i jasność a także rytm pulsowania można zaprogramować tak, aby stanowiły świetlną ilustrację muzyki, obrazowo oddając cały jej charakter i dynamikę. Pięć gotowych aranżacji świetlnych, z którymi Pulse schodzi z taśmy produkcyjnej, można wzbogacić nieograniczoną liczbą opcji, które czekają w sieci, gotowe do ściągnięcia w postaci aplikacji JBL. Potem wystarczy je tylko modyfikować jednym dotknięciem palca. Przekonajcie się sami, jak to jest być reżyserem i mieć w garści wszystkie sznurki własnego show. Twórcza praca nad własnym, kameralnym widowiskiem typu „światło i dźwięk”, które rozpali imprezę do czerwoności? Z JBL Pulse to możliwe!

JBL Pulse - cena 899 zł

[[[zdjecie,13423,duze]]]

źródło: jbl/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe